Lp. Nazwisko i Imię Data urodzenia Data zgonu Stopień wojskowy Powód zgonu Pierwotne miejsce pochowania Data wpisu Kwatera i LP w rejestrze
2438 ABALACEW 1921         30.10.1954 XV 7
3243 ABANOW M.M. 1924 07.04.1945       30.10.1954 XVIII 10
418 ABDULIN CHALEZJA  1916 18.02.1945 szereg.   Robity gm. Górowo Iławieckie 19.06.2002 IV 263
456 ABERBOHEW           30.10.1954 V 2
55 ABILEWICZ ALEKSANDR PIETROWICZ 1917 31.01.1945 szereg.   Braniewo 18.12.2001 II 49
3101 ABRAMCZAK         gm. Wilczęta 30.10.1954 XVII 113
2117 ABRAMOW JEWGIENIJ MAKSYMOWICZ 1903 26.03.1945 szereg.   Braniewo 19.06.2002 XIII 39
2509 ABRAMOW S.W. 1925 12.05.1945       30.10.1954 XV 78
3279 ABUNEW   25.04.1945       30.10.1954 XVIII 46
1912 ACHAMUŁA DMITRIJ ALEKSIEJEWICZ 1909 06.02.1945 szereg. poległ Łępno 16.06.1998 XII 41
3955 ACHBIERDYJEW RACHIM 1904 20.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 25
660 ACHIMIEDZIANOW BORGAN 1921 30.01.1945 jefr. poległ Rogajny gm. Rogajny b.pow. Pasłęk 07.03.2001 V 205
728 ACHRAZIENKOW E.S.         Zielenica 30.10.1954 VI 48
1510 ACIECHOWSKIJ NIKTA KIRIŁŁOWICZ 1902 20.02.1945     Przebędowo 03.11.1980 X 214
3147 ADAMOWICZAS TODOS JUSZS 1909 11.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 159
1409 ADIODKO K.J.         Sówki 30.10.1954 X 113
3424 ADMICZTEJ 1925 18.05.1945       30.10.1954 XVIII 191
2013 ADRIAN IŁŁARION IWANOWICZ 1925 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 134
2598 ADROW NIKOŁAJ NIKITICZ 1927 06.02.1945     Kurowo- Braniewskie 01.04.1987 XV 167
3941 ADYNIEC IWAN IWANOWICZ 1923 18.02.1945     Pieniężno 09.03.1988 XXII 10
772 AEDOBAJEW W.   24.02.1945     Zielenica 30.10.1954 VI 92
1144 AFANASJEW NIKIFOR AFANASJEWICZ 1924 01.03.1945 starszy lejtn.   Blizewo 16.12.1980 VIII 58
  AFENIEW WIKTOR MICHAJŁOWICZ 1915 31.01.1945. mł.lejtn. poległ Kopina gm. Stegny b.pow. Pasłęk 31.01.1945 VII 104
2834 AFOCZEW W.           30.10.1954 XVI 140
2952 AFTIENI NIKON IWANOWICZ 1925 23.02.1945 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 258
303 AGABALON PAWEŁ SIEMIENOWICZ 1921 12.02.1945 starszy sierż.   Drewnowo  b.pow. Braniewo 15.071980 IV 148
3356 AGATAS G.N. 1912 03.04.1945       30.10.1954 XVIII 123
172 AGIBAŁOW R.         Iława 30.10.1954 IV 17
2014 AKIEŁUGRICA DMITRIJ SIEMIENOWICZ 1924 08.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 135
3920 AKIMIN ALEKSIEJ IWANOWICZ 1905 24.02.1945 szereg.   Worszyny 19.06.2002 XXI 67
2378 AKIMOW TURSUMBAJ 1925 10.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 200
1788 AKINFIEJEW DAWYD IWANOWICZ 1924 07.02.1945 mł. Sierż.   Opin 19.06.2002 XI 139
731 AKINOW P.N.         Zielenica 30.10.1954 VI 51
740 AKRYTNIK F.         Zielenica 30.10.1954 VI 60
1641 AKSIEMCZUK IWAN IWANOWICZ 1924 18.02.1945 szereg.   w. Robuzy gm. Płoskinia 19.06.2002 X 345
2744 AKSIENIN J.E. 1908         30.10.1954 XVI 50
662 AKSIENKO STIEPAN NIKITOWICZ 1925 21.01.1945 szereg. poległ Rogajny gm. Rogajny b.pow. Pasłęk 07.03.2001 V 207
640 AKSIENOW IWAN STIEPANOWICZ 1896 18.03.1945   poległ Leszczyna gm. Stegny 05.07.1993 V 186
1245 AKSIENOW WŁADIMIR WASILJEWICZ 1923 08.02.1945 sierż.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 65
2252 AKUDOW   14.04.1945       30.10.1954 XIV 74
2671 AKULENKO INNOKIENTIJ SIERGIEJEWICZ 1919 04.02.1945 st. sierż.   w. Wojciechy 19.06.2002 XV 240
971 AKUŁOW WŁADIMIR PARFIENOWICZ 1924 08.03.1945     Piotrowiec 17.06.1985 VI 291
1642 AŁABURDA PRONAS WINCIESOWICZ 1915 19.02.1945 szereg.   w. Robuzy gm. Płoskinia 19.06.2002 X 346
1477 AŁADIN         Sówki 30.10.1954 X 181
614 AŁAJAROW TARWIERDI 1913 02.02.1945     Karwiny 27.07.1985 V 160
2981 AŁBARBRASY GIEORGIJ NIKOŁAJEWICZ 1921 30.01.1945 szereg.   os. Sędławki gm. Bartoszyce 19.06.2002 XVI 287
2307 ALBERCZEW           30.10.1954 XIV 129
1535 ALEKSA NIKOŁAJ IWANOWICZ 1913 16.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 239
483 ALEKSAMIUK A.           30.10.1954 V 29
2539 ALEKSANDROW 1905 19.02.1945       30.10.1954 XV 108
33 ALEKSANDROW ALEKSIEJ KONOROWICZ  1908 22.10.1945     GÓROWO IŁAWIECKIE 04.04.1986 II 27
1297 ALEKSANDROWICZ P. J.         Sówki 30.10.1954 X 1
1088 ALEKSANDRUK J.         Iława 30.10.1954 VIII 2
1585 ALEKSIEJENKO IWAN ALEKSANDROWICZ 1925 22.02.1945 szereg.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 289
639 ALEKSIEJENKO PIETR PIETROWICZ   16.02.1945   poległ Radziejewo 25.04.1992 V 185
2918 ALEKSIEJEW 1922 1945       30.10.1954 XVI 224
1393 ALEKSIEJEW P.R.         Sówki 30.10.1954 X 97
2138 ALESZYN WASILIJ WASILJEWICZ 1900 29.01.1945 szereg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 60
1810 ALI RADŻAB OGŁY 1925 23.02.1945 szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 161
342 ALIOCHIN GRIGORIJ GIEORGIJEWICZ 1920 17.02.1945     Pierzchały d. pow. Braniewo 25.09.1986 IV 187
711 ALISZENKO S.O.         Zielenica 30.10.1954 VI 31
1424 ALPEROWICZ N.         Sówki 30.10.1954 X 128
724 AŁTACZEW Ł.         Zielenica 30.10.1954 VI 44
1811 AŁTIN WILGILELM GIERTULJEWICZ 1912 18.02.1945 szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 162
1124 AŁTYŁASOW J.         Iława 30.10.1954 VIII 38
3956 AMANIENKO WIKTOR DANIŁOWICZ 1923 19.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 26
893 AMIREK N.P.         Zielenica 30.10.1954 VI 213
197 ANCZAK Z.         Iława 30.10.1954 IV 42
994 ANDDRIKIEKOW 1924 05.04.1945       30.10.1954 VII 11
3089 ANDREJEW 1924         30.10.1954 XVII 101
3092 ANDREJEW 1903         30.10.1954 XVII 104
1333 ANDREJOLICZ         Sówki 30.10.1954 X 37
489 ANDRESENKO H.   04.02.1945       30.10.1954 V 35
1981 ANDRICKIJ PANTIELEJ ONUFROWICZ 1911 17.02.1945 szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 102
2953 ANDRIEJSZYN ONUFRIJ GIERASIETOWICZ 1926 23.02.1945 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 259
1789 ANDRIJAN WŁADIMIR ANDRIEJEWICZ 1918 06.02.1945 szereg.   Opin 19.06.2002 XI 140
1982 ANDRIJASZ SAFRON IWANOWICZ 1901 16.02.1945 szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 103
1742 ANDRIUSZIS NIKODOIM MATWIEJEWICZ 1915 08.02.1945     Grodkowo 10.09.1985 XI 93
378 ANDRONCZIK ALEKSANDR IWANOWICZ 1906 11.03.1945   poległ 1 km na północny wschód od miasta Piotrowiec 17.06.1997 IV 223
367 ANDRONOW WASILIJ JAKOWLEWICZ 1900 22.03.1945 jefr. poległ Pęciszewo Żelazna Góra 12.11.1992 IV 212
3804 ANDROSZIN WASILIJ KONSTANTINOWICZ 1901 20.02.1945   poległ Sawity 03.07.1995 XX 75
1017 ANDRUSZENKO WASILIJ IWANOWICZ 1903 02.03.1945     Jarzębiec 20.05.1988 VII 34
3812 ANDRUSZKO NIKOŁAJ DANIŁOWICZ 1926 09.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 83
2607 ANDŻAN JAZEP STANISŁAWOWICZ 1926 20.05.1945 szereg.   Bartoszyce 02.01.1989 XV 176
2187 ANEATEZIUM D. s. K. 1918 03.01.1945       30.10.1954 XIV 9
916 ANECHIN P.J.         Zielenica 30.10.1954 VI 236
1242 ANGELIUK DMITRIJ IWANOWICZ 1914 15.03.1945   poległ Pieniężno 14.07.1998 IX 62
1812 ANGIEŁ PIETR FILIPPOWICZ 1910 19.02.1945 szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 163
911 ANIFONSKIJ A.S.     młodszy sierż.   Zielenica 30.10.1954 VI 231
464 ANOKIMOW           30.10.1954 V 10
3011 ANTOANK A.   31.01.1945       30.10.1954 XVII 23
3671 ANTONI DANIŁ DMITRIJEWICZ 1925 04.02.1945 szereg.   w. Skowrony 19.06.2002 XVIII 438
2015 ANTONIUK FILIPP FOMICZ 1903 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 136
3957 ANTONOW IWAN SIEMIENOWICZ 1924 19.02.1945 sierż.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 27
3917 ANTONOW JEMIELJAN NIKITOWICZ 1904 23.1945   zmarł z ran Garbniki 10.12.1995 XXI 64
587 ANTONOW MICHAIŁ s STEFANA 1923 02.03.1945 lejt.     30.10.1954 V 133
1765 ANTONOW NIKOŁAJ FIEDOROWICZ 1913 19.02.1945 sierż.   Pieniężno 19.06.2002 XI 116
1536 ANTONOW NIKOŁAJ MICHAJŁOWICZ 1925 10.02.1945 sierż.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 240
187 ANTONOW P.         Iława 30.10.1954 IV 32
663 ANTONOW PIETR MICHAJŁOWICZ 1916 30.01.1945 st. sierż. poległ Rogajny gm. Rogajny b.pow. Pasłęk 07.03.2001 V 208
32 ANTONOW PIETR PAWŁOWICZ 1914 07.03.1945     GÓROWO IŁAWIECKIE 04.04.1986 II 26
3813 ANTONOWSKIJ ANTON PIETROWICZ 1926 10.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 84
2139 ANUFRIJEW WASILIJ PIETROWICZ 1923 31.01.1945 szereg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 61
2737 APOSTIDIN A.C.   23.03.1945       30.10.1954 XVI 43
2208 ARBACUW 1908 21.05.1945       30.10.1954 XIV 30
1200 ARCHANGIELSKIJ ALEKSANDR NIKOŁAJEWICZ   01.03.1945     okol. Pieniążna 27.12.1984 IX 20
764 ARCHIMOW U.U. 1912       Zielenica 30.10.1954 VI 84
3606 ARCHIPOW JEGOR MICHAJŁOWICZ 1914 02.02.1945   poległ w. Karwiny 16.06.1988 XVIII 373
3289 ARCZENKO 1925         30.10.1954 XVIII 56
446 ARIESTOW SIERGIEJ SIERGIEJEWICZ 1906 06.02.1945   poległ Tolkmicka 25.03.2004 IV 291
3354 ARIZOW Z. 1919 05.04.1945       30.10.1954 XVIII 121
2482 ARKONOW W.P. 1926 08.03.1945       30.10.1954 XV 51
3587 ARŁAMOW NIKOŁAJ FIODOROWICZ 1914 19.02.1945   zmarł z ran Młynary 14.03.1994 XVIII 354
586 ARŁONOW N.F. 1915   major     30.10.1954 V 132
1186 ARSIENOW PIETR FIEDOROWICZ 1907 11.02.1945 szereg.   Deksyty d.pow. Bartoszyce 21.11.1979 IX 6
1930 ARTAMONOW MICHAIŁ SIERGIEJEWICZ 1916 30.01.1945 starszyna   Karwity 19.06.2002 XII 51
1418 ARTEMONOW P.S.         Sówki 30.10.1954 X 122
1451 ARTENIK         Sówki 30.10.1954 X 155
383 ARTIEMIENKO IWAN ILJICZ 1923 22.02.1945 mł. sierż. poległ Frombork 16.06.1998 IV 228
1207 ARTIEMJEW ALEKSANDR FILIPOWICZ 1896 14.02.1945 kapitan   Chruściel 07.11.1985 IX 27
3496 ARTIMONOW P.A. s.A. 1921 1945       30.10.1954 XVIII 263
3266 ARTISZUNKO A. 1920 23.05.1945         XVIII 33
1000 ARTITIEW 1920 02.04.1945       30.10.1954 VII 17
900 ARTYNOWICZ   1945     Zielenica 30.10.1954 VI 220
3351 ARUTNOW W.   24.03.1945       30.10.1954 XVIII 118
571 ARWIŁOW 1905         30.10.1954 V 117
451 ASATRIAN GRIGORIJ ANDRIASOWICZ   04.03.1945   poległ Krzekoty d. pow. Braniewo   IV 296
1790 ASMIETKIN PIETR KUŹMICZ 1926 05.02.1945 mł. Sierż.   Opin 19.06.2002 XI 141
1468 ASTASZKIN F.S.         Sówki 30.10.1954 X 172
1449 ASTOKOW         Sówki 30.10.1954 X 153
583 ASTONIN MIKOŁAJ s M 1920 08.03.1945 starszy lejt.     30.10.1954 V 129
1489 ASTOPENKO W.         Sówki 30.10.1954 X 193
3806 ASTRACHANCEW PAWEŁ ILJICZ 1926 27.01.1945   poległ Błudowo 10.05.1996 XX 77
3148 ASTRAGAN PIETR PIETROWICZ 1918 06.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 160
1983 ATAKISZEW ASŁAN JUSUPOWICZ 1920 18.02.1945 szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 104
1791 ATAMANIUK MATWIEJ FIZOROWICZ 1921 06.02.1945 szereg.   Opin 19.06.2002 XI 142
248 ATEMURATOW A.         Iława 30.10.1954 IV 93
2338 ATEW A.Z. 1924 14.05.1945       30.10.1954 XIV 160
1422 ATŁUCHOW         Sówki 30.10.1954 X 126
1015 ATOMASJEW NIKIFOR ATONASIJEWICZ 1924 01.03.1945 starszy lejtn.   Blizewo 20.05.1988 VII 32
1398 ATROSZCZENKO P.E.         Sówki 30.10.1954 X 102
3001 AUDREJEW T.           30.10.1954 XVII 13
2860 AUSTAWIAN MIKOŁAJ s. A. 1900 28.03.1945       30.10.1954 XVI 166
29 AVSINIUK WASIELIJ TANASOWICZ 1908 12.02.1945     Wojmiany k/ Górowo Iławieckie 07.05.1985 II 23
2452 AWARNOW   19.04.1945       30.10.1954 XV 21
2132 AWDIEJEW FIEDOR JAKOWLEWICZ 1905 16.02.1945 szereg.   Pierzchały 19.06.2002 XIII 54
1729 AWDIEJEW WASILIJ PIETROWICZ 1923 23.02.1945 sierż.   Perwity gm. Lelkowo 20.11.1978 XI 80
1813 AWDOJEW NAWI RUTOWICZ 1904 22.02.1945 starszyna   Wołowo 19.06.2002 XI 164
1474 AWEŁOW N.P.         Sówki 30.10.1954 X 178
1484 AWERYN A.T.         Sówki 30.10.1954 X 188
1452 AWGIN         Sówki 30.10.1954 X 156
3127 AWIERJAN JAKOW SIERGIEJEWICZ 1908 01.02.1945 szereg.   os. Falknowo 19.06.2002 XVII 139
1475 AWIN A.N.         Sówki 30.10.1954 X 179
362 AWRAMIENKO SIEMION 1925 27.02.1945   poległ Krzekoty d. pow. Braniewo 26.06.1990 IV 207
2375 AWRAMUK MATWIEJ ANTONOWICZ 1910 30.01.1945   zmarł z ran Lipica 18.04.1996 XIV 197
940 AWTOSZYN         Zielenica 30.10.1954 VI 260
2758 AZARENKO W.W. 1925 09.04.1945       30.10.1954 XVI 64
2092 AZARNOJ MICHAIŁ PAWŁOWICZ 1926 29.01.1945 szereg.   Młynary 11.05.1983 XIII 14
2354 AZATIN MARTIS         Chruściel 30.10.1954 XIV 176
666 AZISOW SIEJFUTDIN 1925 06.02.1945 szereg. poległ Księżno gm. Wilczęta 23.05.2001 V 211
347 AZJEJEW SIERGIEJ ALEKSANDROWICZ 1916 01.03.1945 major   Szarki d. pow. Braniewo 20.05.1987 IV 192
1586 BABAZJANOW ISMAIŁ 1917 15.02.1945 szereg.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 290
2624 BABICZ KUZMA AKIMOWICZ 1899 06.01.1945 szereg.   os. Tolko 19.06.2002 XV 193
2379 BABIENKO GRIGORIJ AFANASJEWICZ 1914 15.02.1945 mł. Sierż.   Chruściel 19.06.2002 XIV 201
3672 BABIENKO NIKOŁAJ JAKOWLEWICZ 1910 03.02.1945 szereg.   w. Skowrony 19.06.2002 XVIII 439
3914 BABIESZKO JEFIM DANIŁOWICZ 1913 12.03.1945 szereg. zmarł z ran Bartoszyce 24.07.1989 XXI 61
635 BABIJCZUK NIKOŁAJ NIKOŁAJEWICZ 1903 15.02.1945     Wilczęta  06.04.1989 V 181
945 BABIN         Zielenica 30.10.1954 VI 265
203 BABKIN A.         Iława 30.10.1954 IV 48
1197 BABKIN IWAN JEGOROWICZ 1903 29.01.1945 sztarszy lejtn.   Karwiny 16.06.1983 IX 17
2345 BABKIN WASILIEW 1911 07.12.1945       30.10.1954 XIV 167
222 BABKOW E.         Iława 30.10.1954 IV 67
259 BACHTADZE ILIA SEWIERANOWNA   18.03.1945 szereg.   Iława 30.10.1954 IV 104
63 BACZEW W. J. 1909 1945       30.10.1954 III 7
292 BADIESOW NIKOŁAJ FIEDOROWICZ 1925 20.01.1945     Iława 20.11.1978 IV 137
3673 BADIJA WASILIJ ANTONOWICZ   03.02.1945 szereg.   w. Skowrony 19.06.2002 XVIII 440
236 BADZIK P.         Iława 30.10.1954 IV 81
476 BADZIKOW B.           30.10.1954 V 22
3185 BAGDARIEWICZ ANDRIEJ IWANOWICZ 1906 01.02.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 197
2654 BAJ NIKOŁAJ MAKSIMOWICZ 1926 03.02.1945 szereg.   w. Nuny 19.06.2002 XV 223
3800 BAJBORODOW ALEKSANDR NIKOŁAJEWICZ 1906 22.03.1945 starszyna   Słup 20.11.1992 XX 71
2938 BAJEW SIEMIEN NIESTOROWICZ 1904 20.02.1945 szereg.   Dzikowo Iławieckie 14.03.1979 XVI 244
1337 BAJKOW W.F.         Sówki 30.10.1954 X 41
3076 BAJNIEWICZ M.F. 1909 03.03.1945         XVII 88
3617 BAKIS IOSIF IOSIFOWICZ 1913 13.02.1945 szereg.   w. Dobry 19.06.2002 XVIII 384
2439 BAKOWSKI           30.10.1954 XV 8
447 BAKSZAJEW ANATOLIJ WASILJEWICZ 1924 05.02.1945   zmarł z ran GÓROWO IŁAWIECKIE 20.10.2004 IV 292
2906 BAKULIN 1914 1945       30.10.1954 XVI 212
3239 BALAGNOW A.A. 1902 07.04.1945       30.10.1954 XVIII 6
664 BAŁAGUROW LEONID WASILJEWICZ 1921 31.01.1945 sierż. poległ Rogajny gm. Rogajny b.pow. Pasłęk 07.03.2001 V 209
1587 BAŁAKIRIEW ALEKSANDR JEGOROWICZ 1923 10.02.1945 sierż.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 291
787 BALANDIN   1945     Zielenica 30.10.1954 VI 107
964 BAŁASUN WŁADIMIR IWANOWICZ 1899 28.02.1945 szereg.   Piotrowiec 20.01.1988 VI 284
1517 BAŁASZEW WASILIJ IWANOWICZ   24.02.1945   poległ Przebędowo 09.02.2001 X 221
163 BAŁASZOW         Iława 30.10.1954 IV 8
1445 BAŁCIKOW         Sówki 30.10.1954 X 149
2180 BALDYRJEW   25.04.1945       30.10.1954 XIV 2
492 BALIAP B.   24.09.1945 lejt.   Zielenica  30.10.1954 V 38
2197 BALIKUM   20.04.1945       30.10.1954 XIV 19
3814 BALKO PAWIEŁ MICHAJŁOWICZ 1913 13.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 85
2016 BAŁNIONIS KLEMAS BAŁTRUSOWICZ 1912 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 137
3703 BAŁTRUSZAJTIS JUOZAS JUOZOWICZ 1913 06.02.1945 szereg. poległ Długobór 08.06.1989 XIX 5
1089 BAŁUTOW S.         Iława 30.10.1954 VIII 3
1090 BAŁYSZYN N.         Iława 30.10.1954 VIII 4
2017 BANATOW JEWGIENIJ ALEKSANDROWICZ 1925 08.02.1945 st. szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 138
539 BANDARCZKO K.J.Aś   14.03.1945     Zielenica  30.10.1954 V 85
1183 BANDARIEW KONSTANTIN NIKOŁAJEWICZ   04.02.1945     Kowale  07.01.1977 IX 3
3063 BANDARYŁOW           30.10.1954 XVII 75
989 BANDRIK J.A. 1908 07.04.1945       30.10.1954 VII 6
3479 BANUS P.L. 1924 18.02.1945       30.10.1954 XVIII 246
2018 BARABANOW ALEKSIEJ ANDRIJEWICZ 1903 08.02.1945 mł. Sierż.   Pawły 19.06.2002 XII 139
2890 BARABIEJ L.M. 1902 22.03.1945       30.10.1954 XVI 196
2019 BARANIENKO NIKOŁAJ ŁUKICZ 1926 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 140
2344 BARANOW K.G. 1920 11.05.1945       30.10.1954 XIV 166
2487 BARANOW S.S. 1903 11.03.1945       30.10.1954 XV 56
3422 BARANOWSKIJ M.M. 1906         30.10.1954 XVIII 189
2887 BARGOW J.J. 1904 21.03.1945       30.10.1954 XVI 193
1931 BARINOW WASILIJ KONSTANTINOWICZ 1909 31.01.1945 mł. Sierż.   Karwity 19.06.2002 XII 52
3400 BARISIUK 1923 27.03.1945       30.10.1954 XVIII 167
3798 BARMIN GIENNADIJ ALEKSANDROWICZ 1921 25.02.1945   poległ Gaudyny 05.04.1991 XX 69
3426 BARTNIECH A.U. 1925 26.03.1945       30.10.1954 XVIII 193
2295 BARTURIN           30.10.1954 XIV 117
3310 BARWIENKOW 1901           XVIII 77
2380 BARYSZIEW WASILIJ SIEMIENOWICZ 1921 20.02.1945 sierż.   Chruściel 19.06.2002 XIV 202
3599 BARYSZNIKOW MAKSIM SIEMIENOWICZ 1907 03.04.1945 mł. Sierż. zmarł z ran Bartoszyce 27.12.1994 XVIII 366
2655 BASS WASILIJ KIRIŁŁOWICZ 1919 01.02.1945 sierż.   w. Nuny 19.06.2002 XV 224
3258 BASZCZENKO 1914 25.05.1945       30.10.1954 XVIII 25
2954 BASZTAKOW KORNIEJ IWANOWICZ 1901 19.02.1945 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 260
532 BATALKIN J.N.   14.03.1945     Zielenica  30.10.1954 V 78
2847 BATERCZUK P. 1901 02.03.1945       30.10.1954 XVI 153
2088 BATOW FILIPP IWANOWICZ 1907 16.03.1945 szereg.   okl. Braniewa 24.04.1980 XIII 10
3149 BATRUMAJTIS BRONAS ANTONAS 1920 06.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 161
2588 BATURCZIK ARCHIP STIEPANOWICZ 1903 02.03.1945     Bartoszyce 15.07.1980 XV 157
3150 BATYR MICHAIŁ WŁADIMIROWICZ 1925 06.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 162
3630 BAZIELUK IWAN ALEKSIEJEWICZ 1920 05.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 397
1004 BCZYM   16.03.1945       30.10.1954 VII 21
3389 BED A.S. 1989 15.04.1945       30.10.1954 XVIII 156
2826 BEKNAZARIEN 1919 09.03.1945       30.10.1954 XVI 132
2746 BELAJEW 1926 25.03.1945       30.10.1954 XVI 52
3314 BERASZKO 1889         30.10.1954 XVIII 81
3368 BERIN D.P. 1912 19.04.1945       30.10.1954 XVIII 135
1241 BERNADSKIJ FILIPP GAWRIŁOWICZ 1913 14.06.1945lub 15.07.1945 st.tech. Lejtna   4-5km na poł. Od Ornety 11.04.1998 IX 61
2807 BERZUKOW W.N. 1896 21.03.1945       30.10.1954 XVI 113
2728 BESZEMOW SZ. 1917 06.04.1945       30.10.1954 XVI 34
3385 BESZUCZKOW 1925 29.03.1945       30.10.1954 XVIII 152
1350 BEWD F.J.         Sówki 30.10.1954 X 54
3476 BEWIANOW T.F.   1945       30.10.1954 XVIII 243
3457 BEZDREK N.J. 1920 26.02.1945       30.10.1954 XVIII 224
958 BEZENOW GENEDIUK s AFANASIA           Gronow gm. Nowa Pasłęka 30.10.1954 VI 278
2286 BEZEWSKI W.L.   25.04.1945       30.10.1954 XIV 108
2745 BEZMKOW F.P.   07.04.1945       30.10.1954 XVI 51
2320 BEZNIKOW  1914         30.10.1954 XIV 142
2804 BGOROWA T.S. 1925 19.05.1945       30.10.1954 XVI 110
2196 BIALJOKIRZME   20.04.1945       30.10.1954 XIV 18
1433 BIAŁOSZUK         Sówki 30.10.1954 X 137
1655 BIBIENSKIJ M. 1929 1945       30.10.1954 XI 6
2955 BICHBAJEW ASCHAT MINGALEJEWICZ 1926 19.02.1945 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 261
2956 BICZENIENKOW WASILIJ SIDOROWICZ 1906 19.02.1945 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 262
1190 BIECZYC JOSIF PAWŁOWICZ 1924 15.03.1945     Orneta 24.08.1981 IX 10
87 BIEDA         Wyrębinka gm. Płoskinia 30.10.1954 III 31
3437 BIEDECZKA s.T. 1927 21.03.1945       30.10.1954 XVIII 204
1037 BIEDENKOW GAWRIŁOW ANTONOWICZ 1911 13.02.1945 szereg.   GÓROWO IŁAWIECKIE 26.05.1982 VII 54
2118 BIEDRICKIJ WŁADIMIR FILIPOWICZ 1926 26.03.1945 szereg.   Braniewo 19.06.2002 XIII 40
2605 BIEFNIK ANDRIEJ WILGIELMOWICZ 1904 03.03.1945 sierż.   Zielenica 02.08.1988 XV 174
2757 BIEGŁYCH N.F. 1926 09.04.1945       30.10.1954 XVI 63
419 BIEKIENIEW WASILIJ WASILJEWICZ 1921 18.02.1945 szereg.   Robity gm. Górowo Iławieckie 19.06.2002 IV 264
2140 BIELAJEW WASILIJ JAKOWLEWICZ 1914 27.01.1945 st. sierż.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 62
612 BIELAWSKIJ IGNATIJ ALEKSANDROWICZ 1903 29.01.1945     Karwity 18.07.1984 V 158
3323 BIELENKOW 1911         30.10.1954 XVIII 90
1455 BIELJAJEW P.D.         Sówki 30.10.1954 X 159
3958 BIEŁOUSOW ALEKSANDR FIEDOROWICZ 1910 23.02.1945 sierż.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 28
1161 BIEŁOUSOW KARP SIEMIENOWICZ 1908 20.03.1945     rejon Młoteczna 2km od Braniewa 25.09.1986 VIII 75
2597 BIEŁOW MICHAIŁ IWANOWICZ 1906 16.02.1945     Chruściel 04.07.1987 XV 166
3596 BIEŁOW MICHAIŁ TICHONOWICZ 1922 30.01.1945 st. sierż. zmarł z ran Młynary 20.10.1994 XVIII 363
1665 BIELOW P.T. 1924 17.03.1945 sierż.   Bartoszyce 30.10.1954 XI 16
1164 BIEŁOW WIENIONIN  1901       Szynbork Iławą   VIII 78
1112 BIEŁOWORODA S.         Iława 30.10.1954 VIII 26
1744 BIEŁYCH MICHAIŁ MAKSIMOWICZ 1916 04.03.1945     Szaraki gm. Lelkowo 31.01.1986 XI 95
42 BIEŁYCH WŁADIMIR FIEDOTJEWICZ 1920 07.02.1945 szereg. poległ rejon Górowa Iławieckiego 08.06.1989 II 36
1167 BIEŁYJ PANTIELEJ ANUFRYJEWICZ 1900 13.03.1945 szereg.   Rusewa d.pow. Braniewo 10.05.1994 VIII 81
2540 BIENSADOWSKI 1925 19.02.1945       30.10.1954 XV 109
3758 BIENSAŁGOW         Wierzno 30.10.1954 XX 29
3909 BIERDNIKOW GAWRIŁA PROKOPIEWICZ 1914 28.01.1945 sierż.   Bartoszyce 09.03.1988 XXI 56
2934 BIERESIK 1924 28.02.1945       30.10.1954 XVI 240
3151 BIEREZANCIEW IOSIF ALEKSANDROWICZ 1923 11.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 163
337 BIEREŻNYCH GIENNADIJ GAWRIŁOWICZ 1924 01.03.1945     Braniewo 04.04.1986 IV 182
1746 BIERICZJUK PIOTR MATWIEJEWICZ 1924 01.03.1945     Sówki 08.08.1986 XI 97
1885 BIERIEZOWSKIJ LUDWIG JOSIFOWICZ 1914 22.03.1945     Lipowina 02.01.1980 XII 14
1169 BIERKMURZAJEW ALEKSANDR ASŁANGIRIEJEWICZ 1922 21.02.1945 lejtn. poległ Trąby 11.03.1996 VIII 83
1420 BIERNIK S.K.         Sówki 30.10.1954 X 124
3186 BIERNSZTIEJN ANDRIEJ KONSTANTINOWICZ 1923 01.02.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 198
3478 BIERNUS F.R. 1914 18.02.1945       30.10.1954 XVIII 245
3511 BIEROZA W.K.           30.10.1954 XVIII 278
2923 BIERPAŁOW   30.01.1945       30.10.1954 XVI 229
1201 BIESSZCZJOKOW PAWEŁ IWANOWICZ 1924 26.01.1945     Nowa Wieś 25.07.1985 IX 21
472 BIESZAN I.           30.10.1954 V 18
3080 BIETRUCHOWSKI A. 1911 03.03.1945         XVII 92
1537 BIEŻIENAR NIKOŁAJ PROKOPJEWICZ 1921 16.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 241
3129 BIEŻIEPUC FIEDOR NIKOŁAJEWICZ 1912 30.01.1945 szereg.   Karolewo 19.06.2002 XVII 141
2020 BIEŻNAR WŁADIMIR MICHAJŁOWICZ 1917 08.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 141
2444 BIEZNES T.W. 1913         30.10.1954 XV 13
2528 BIEZNES T.W. 1913         30.10.1954 XV 97
3467 BIGIELKIS M. 1922 22.02.1945       30.10.1954 XVIII 234
1456 BIJAKOW I.P.         Sówki 30.10.1954 X 160
2672 BIJBOŁO SIERCHIMBAJ 1924 04.02.1945 sierż.   w. Wojciechy 19.06.2002 XV 241
3450 BIKICZ W.F. 1914 01.03.1945       30.10.1954 XVIII 217
486 BILANKO P.           30.10.1954 V 32
1023 BILIBIN         gm. Młynary 30.10.1954 VII 40
3339 BILUSIN D.M. 1926         30.10.1954 XVIII 106
3152 BINDIELIK ALEKSIEJ IWANOWICZ 1919 11.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 164
479 BIRAN A.           30.10.1954 V 25
2303 BIRINKOWO M.T.           30.10.1954 XIV 125
2610 BIRIUKOW JEMIELIN SAWIELIEWICZ 1903 21.02.1945 szereg. poległ "TIEDMANNSDORF" Chruściel 02.04.1993 XV 179
2381 BIRIUNKOW IWAN STIEPANOWICZ 1905 21.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 203
2382 BIZAJS KARŁ PIETROWICZ 1925 20.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 204
3921 BIZIULEW MICHAIŁ GRIGORJEWICZ 1926 20.02.1945 sierż.   Worszyny 19.06.2002 XXI 68
3951 BJATKIN NIKOŁAJ IWANOWICZ 1922 17.04.1945   poległ Nowa Wieś Iławiecka 18.09.1995 XXII 21
1678 BŁAZIN K.   27.02.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 29
2470 BŁAZNICA           30.10.1954 XV 39
1658 BLINOW 1912 07.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 9
1814 BLINOW ALEKSANDR JEFIMOWICZ 1926 17.02.1945 szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 165
3120 BLIZIUK MICHAIŁ PAWŁOWICZ 1926 03.02.1945 st. sierż.   Olkowo 19.06.2002 XVII 132
2236 BLIZNIAKOW G.E.   04.05.1945       30.10.1954 XIV 58
2109 BŁOCH AFANASIJ IZRAILEWICZ 1926 14.02.   poległ Frombork 14.06.200 XIII 31
176 BŁOCKIN A.         Iława 30.10.1954 IV 21
3069 BŁOSZYNSKI A.             XVII 81
1662 BŁUCHANOW B.K. 1924 04.03.1945 sierż.   Bartoszyce 30.10.1954 XI 13
3425 BLUM A.N.   03.03.1945       30.10.1954 XVIII 192
2656 BŁUWSZTIEIN FIEDOR ŁAZARIEWICZ 1924 29.01.1945 szereg.   w. Nuny 19.06.2002 XV 225
2771 BMIRNOW N.G. 1912 1945       30.10.1954 XVI 77
3130 BOBODZAPOW ELMURAT 1920 31.01.1945 szereg.   Karolewo 19.06.2002 XVII 142
3959 BOBROW IWAN ANDRIEJEWICZ 1922 19.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 29
3353 BOBROWSKI P.T. 1916 1945       30.10.1954 XVIII 120
3040 BOBYW           30.10.1954 XVII 52
1466 BOCHARCZYK W.P.         Sówki 30.10.1954 X 170
3297 BOCHIN 1910         30.10.1954 XVIII 64
2783 BOCHNICZUK W.N. 1925 02.03.1945       30.10.1954 XVI 89
313 BOCHONKOWICZ SIERGIEJ KISIŁŁOWICZ 1914 29.01.1945     Baranówka d. pow. Braniewo 27.12.1984 IV 158
799 BOCHOWACKI         Zielenica 30.10.1954 VI 119
1538 BOCZYNSKAS KAZIS MOPASOWICZ 1918 16.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 242
3631 BODARIEW ALEKSANDR PIETROWICZ 1926 04.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 398
3187 BODROW FIEDOR NIKITOWICZ 1926 01.02.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 199
2573 BOGACZ E.M.             XV 142
2571 BOGACZOW 1907         30.10.1954 XV 140
3371 BOGATEL A.W. 1925 05.04.1945       30.10.1954 XVIII 138
1539 BOGATYRIEW AFANASIJ MICHAJŁOWICZ 1911 02.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 243
3784 BOGDANIK WIKTOR KONSTANTINOWICZ 1898 07.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 02.08.1988 XX 55
2657 BOGDANOW ALEKSIEJ ALEKSIEJEWICZ 1921 29.01.1945 szereg.   w. Nuny 19.06.2002 XV 226
3374 BOGDANOW B.A. 1898 10.04.1945       30.10.1954 XVIII 141
1295 BOGDANOW FIODOR FIODOROWICZ 1915 02.02.1945.   poległ Orneta b.pow. Braniewo 23.10.2006. IX 115
1780 BOGDANOW GIEORGIJ ANDREJEWICZ 1926 21.03.1945 mł. Sierż.   os. Młoteczno 19.06.2002 XI 131
3960 BOGDANOW JEWGIENIJ STIEPANOWICZ 1919 06.02.1945 sierż.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 30
3580 BOGDINOW NIKOŁAJ PIETROWICZ 1913 25.02.1945     Pełty 20.05.1987 XVIII 347
3441 BOGDOW A. 1922 18.05.1945 szereg.     30.10.1954 XVIII 208
3601 BOGONOS DMITRIJ WASILJEWICZ 1926 28.02.1945   poległ 11km na płn-wsch od Pieniężna  30.05.1995 XVIII 368
1540 BOGOTCZUK MICHAIŁ DMITRIJEWICZ 1911 05.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 244
54 BOGOWICZ IWAN ŁAWRIENTJEWICZ 1916 31.01.1945   poległ GÓROWO IŁAWIECKIE 28.06.1999 II 48
2853 BOGOWIEC S.A. 1926         30.10.1954 XVI 159
50 BOJCZENKO WASILIJ WASILIEWICZ  1916 10.02.1945   poległ rejon m. Kumkiejmy Worony-Wojmany gm. Górowo Iławieckie 24.04.1995 II 44
1234 BOJCZUK WŁADIMIR PIETROWICZ 1923 07.05.1945   poległ Opin gm. Orneta 18.10.1993 IX 54
1212 BOJKO KUZMA ALEKSANDROWICZ 1905 25.01.1945     Orneta 07.11.1985 IX 32
3111 BOJKOW PAWEŁ PIETROWICZ 1911 07.02.1945 szereg.   Pieszkowo 27.01.1984 XVII 123
3632 BOŁAN KONSTANTIN NIESTIEROWICZ 1925 04.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 399
3383 BOLCEWICZ P.J.   03.03.1945       30.10.1954 XVIII 150
2141 BOŁDYRIEW WŁADIMIR SIEMIENOWICZ 1925 31.01.1945 szereg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 63
2625 BOŁOCHOW GRIGORIJ ANDRIEJEWICZ 1914 04.02.1945 st. szereg.   os. Tolko 19.06.2002 XV 194
1932 BOŁOTKOW PATICH CHASANOWICZ 1920 02.02.1945 szereg.   Karwity 19.06.2002 XII 53
2884 BOLOUW D. 1922         30.10.1954 XVI 190
1034 BOŁSUN WŁODIMIR IWANOWICZ 1899 28.02.1945 szereg.   Piotrowiec 16.12.1980 VII 51
633 BOLSZOW IWAN WASILJEWICZ 1925 04.02.1945 młodszy sierż.   Karwiny 03.02.1989 V 179
2957 BONDAR DMITRIJ NIKITOWICZ 1893 16.02.1945 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 263
2134 BONDARCZUK WASILIJ ANTONOWICZ 1926 23.02.1945 szereg.   Strubiny 19.06.2002 XIII 56
3319 BONDARENKO 1907         30.10.1954 XVIII 86
3936 BONDARIENKO IWAN WASILJEWICZ 1911 25.02.1945     Augamy 06.06.1986 XXII 5
315 BONDARIEW KUZMA ANTONOWICZ 1908 27.01.1945     Braniewo 30.05.1984 IV 160
196 BONIKOW P.         Iława 30.10.1954 IV 41
3410 BOPESZKO J.D. 1913 1945       30.10.1954 XVIII 177
2726 BOPOSZENKO 1910 17.03.1945       30.10.1954 XVI 32
890 BOR YSIUK J.M.         Zielenica 30.10.1954 VI 210
2216 BORCZAK A.   26.04.1945       30.10.1954 XIV 38
3961 BORDIAN PAWIEŁ IGNATOWICZ 1908 08.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 31
478 BORENSKI D.           30.10.1954 V 24
3386 BORISIENKO 1920 15.04.1945       30.10.1954 XVIII 153
677 BORISOW IWAN TIMOFIJEWICZ 1897 20.02.1945 szer.   9km NA płn-wsch od Młynar 17.12.2003 V 222
3153 BORODAK ALEKSANDR DANIŁOWICZ 1910 03.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 165
1772 BORODICZ MICHAIŁ LEONTIEJEWICZ 1923 01.02.1945 szereg.   Orneta 19.06.2002 XI 123
1512 BORODKIN WASILIJ WASILJEWICZ 1902 28.02.1945 szereg.   Pieniężno 24.12.1987 X 216
84 BORONIŁO         Wyrębinka gm. Płoskinia 30.10.1954 III 28
2383 BOROZDIN WASILIJ ILJICZ 1906 20.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 205
93 BORSZCZ         Wyrębinka gm. Płoskinia 30.10.1954 III 37
2021 BORTIE ŁOGWIN DAWYDOWICZ 1923 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 142
3492 BORTOSIEWICZ 1924 1945       30.10.1954 XVIII 259
705 BORWIN W.T.         Zielenica 30.10.1954 VI 25
1663 BORYSOW 1923 08.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 14
3296 BORYSOW 1890         30.10.1954 XVIII 63
1100 BORYSOW E.         Iława 30.10.1954 VIII 14
3357 BORYSOW E.F. 1923 06.04.1945       30.10.1954 XVIII 124
2729 BORYSZENKO           30.10.1954 XVI 35
1815 BORZOW TIMOFIEJ MICHIEJEWICZ 1908 24.02.1945 st. sierż.   Wołowo 19.06.2002 XI 166
3886 BOSKAKOW ANDRIEJ WASILJEWICZ 1912 09.02.1945     Bartoszyce 21.11.1985 XXI 33
1672 BOSNIER NIKITA 1919       Bartoszyce 30.10.1954 XI 23
1373 BOSOW W.A.         Sówki 30.10.1954 X 77
2119 BOSOW WASILIJ IWANOWICZ 1909 26.03.1945 szereg.   Braniewo 19.06.2002 XIII 41
3815 BOTAKU IWAN NIKITOWICZ 1925 05.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 86
3816 BOŻAN WASILIJ ALEKSANDROWICZ 1920 11.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 87
3887 BOZIN ALEKSANDR IWANOWICZ 1913 16.04.1945     Bartoszyce 21.11.1985 XXI 34
23 BOZOW SIEMION DMITRIJEWICZ 1907 01.02.1945     GÓROWO IŁAWIECKIE 18.07.1984 II 17
242 BRACZKIN S.         Iława 30.10.1954 IV 87
3355 BRAJKOW F.K. 1905 05.04.1945       30.10.1954 XVIII 122
3154 BRAZIS ADAMOWICZ IOSIF 1920 06.02.1945 mł. Sierż.   Spędy 19.06.2002 XVII 166
296 BRIEJNICZ PIETR IWANOWICZ 1911 10.02.1945     Krzywiec 21.12.1979 IV 141
1691 BRIEMOW 1917 07.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 42
1933 BRIMŻANOW MUKUSZ 1919 29.01.1945 st. szereg.   Karwity 19.06.2002 XII 54
3674 BRISŁAW MICHAIŁ NIKOŁAJEWICZ 1911 03.02.1945 szereg.   w. Skowrony 19.06.2002 XVIII 441
3369 BRISTANOSOW 1918 09.04.1945       30.10.1954 XVIII 136
2578 BRISZKIEWICZ B.C.   02.10.1945       30.10.1954 XV 147
3327 BRITOMSKI 1927         30.10.1954 XVIII 94
3603 BROSZKIN JEGOR STIEPANOWICZ 1909 07.03.1945   zmarł z ran Bartoszyce 17.06.1997 XVIII 370
436 BROWKIN ALEKSANDR GAWRIŁOWICZ 1897 18.02.1945 szereg.   Zielenica gm. Górowo Iławieckie 19.06.2002 IV 281
1432 BROŻNIKOW         Sówki 30.10.1954 X 136
1246 BRUJEW TIMOFIEJ JEMIELJANOWICZ 1922 08.02.1945 sierż.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 66
1482 BRUS P.S.         Sówki 30.10.1954 X 186
625 BRUSNIKII NIKOŁAJ KUZMICZ 1893 31.01.1945 szereg.   gm. Jelonki Krosno 24.12.1987 V 171
184 BRYK N.         Iława 30.10.1954 IV 29
437 BRYL STIEPAN ANTONOWICZ 1923 18.02.1945 szereg.   Zielenica gm. Górowo Iławieckie 19.06.2002 IV 282
1247 BUCHARIN NIKOŁAJ NIKITOWICZ 1925 08.02.1945 młdszy sierż.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 67
2763 BUDENKO B.E. 1912 07.04.1945       30.10.1954 XVI 69
2022 BUDKIEWICZUS PIETRAS 1910 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 143
2809 BUDOROW A.M. 1926 27.03.1945       30.10.1954 XVI 115
3131 BUDYCKIJ WŁADIMIR ANDRIEJEWICZ 1924 30.01.1945 szereg.   Karolewo 19.06.2002 XVII 143
561 BUEDECKI ANDREJ 1924 28.03.1945       30.10.1954 V 107
3352 BUEMIK P.P. 1914 1945       30.10.1954 XVIII 119
935 BUGAJEW         Zielenica 30.10.1954 VI 255
2491 BUGIEJENKO J.A. 1892 12.03       30.10.1954 XV 60
130 BUGRIN FIEDOR IWANOWICZ 1904 11.03.1945   poległ Iława 10.05.1996 III 74
638 BUGROW GRIGORIJ WASILJEWICZ 1905 31.01.1945   poległ Pasłęk 23.03.1992 V 184
194 BUGUJANSKI A.         Iława 30.10.1954 IV 39
665 BUJANOW PIOTR TROFIMOWICZ 1925 03.02.1945 szereg. gw. poległ Ząbrowca d.pow. Pasłęk 23.05.2001 V 210
3772 BUJSKICH ALEKSIEJ PAWŁOWICZ 1922 18.02. główny lejtn.   Garbina 20.05.1987 XX 43
3490 BUKA J.K. 1915 1945       30.10.1954 XVIII 257
3675 BUKIN NIKOŁAJ ANTONOWICZ 1926 03.02.1945 mł. Sierż.   w. Skowrony 19.06.2002 XVIII 442
3526 BUKUR WASIL         Łapy 30.10.1954 XVIII 293
3962 BUŁAJ IWAN WASILJEWICZ 1903 19.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 32
2233 BULAJEW 1894 03.05.1945       30.10.1954 XIV 55
363 BUŁANOW ALEKSIEJ NIKONOROWICZ 1898 03.03   poległ     IV 208
1294 BUŁAT NIKOŁAJ ANDRIEJEWICZ 1915 06.02.1945     Orneta 09.06.2006. IX 114
2384 BUŁAWATSKIJ WASILIJ DMITRIJEWICZ 1911 15.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 206
355 BUŁGŁAJEW GIERASIM ARTIEMOWICZ 1907 04.03.1945 szereg.   Sówki gm. Lelkowo 02.08.1988 IV 200
2274 BULINKIN   10.03.1945       30.10.1954 XIV 96
1494 BUMIŁ WIKTORAS           23.01.1974 X 198
3052 BUMIŁA WIKTOR MELCHERO 1924 02.02.1945       30.10.1954 XVII 64
1792 BUNAKOW GRIGORIJ IGNATOWICZ 1903 07.02.1945 szereg.   Opin 19.06.2002 XI 143
877 BURACZIN J.E.         Zielenica 30.10.1954 VI 197
2385 BURAK ANDIEJ ADAMOWICZ 1906 20.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 207
1138 BURATOW IWAN ANDRYJEWICZ 1922 23.02.1945 lejtn.   Płoskinia 20.05.1988 VIII 52
2278 BURBE   20.04.1945       30.10.1954 XIV 100
3883 BURDAJEW NIKOŁAJ IGNATIEWICZ 1925 04.02.1945     Bartoszyce 21.12.1985 XXI 30
3482 BURDIENNYJ C.J. 1906 19.02.1945       30.10.1954 XVIII 249
3188 BURDIN ALEKSIEJ ARSIENTJEWICZ 1918 31.01.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 200
1588 BURDUŻA GIEORGIJ KIRIŁŁOWICZ 1925 21.01.1945 szereg.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 292
1248 BURDYKIN SIEMIEN BORISOWICZ 1904 02.02.1945 szereg.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 68
2797 BURENK M.N.           30.10.1954 XVI 103
3633 BURGA GRIGORIJ WASILJEWICZ 1910 06.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 400
2135 BURIMOW ALEKSIEJ ALEKSIEJEWICZ 1924 31.01.1945 sierż.   Topolno Wielkie 19.06.2002 XIII 57
1042 BURISKOWSKIJ STIEPAN DOROFIIEWICZ 1912 16.03.1945     Wola Wilknicka 27.12.1984 VII 59
3663 BURKO PROKOFIJ LEONTJEWICZ 1907 31.01.1945 szereg.   w. Lesiska 19.06.2002 XVIII 430
3618 BURKOW JEWSTAFIJ WASILJEWICZ   10.02.1945 szereg.   w. Dobry 19.06.2002 XVIII 385
3189 BURLAJEW MICHAIŁ STIEPANOWICZ 1923 01.02.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 201
2658 BURŁAK ILJA JAKOWLEWICZ 1923 29.01.1945 szereg.   w. Nuny 19.06.2002 XV 227
2560 BURMISTNOW 1910         30.10.1954 XV 129
2 BURNAJEW WŁADIMIR NIKOŁAJEWICZ 1925 06.02.1945     SUROWE gm. ROGAJNY 18.07.1984 I 2
713 BURNIKOW W.J.         Zielenica 30.10.1954 VI 33
2489 BURNOW A.W. 1896 12.03.1945       30.10.1954 XV 58
3415 BURNOW C.C. 1909 25.03.1945 sierż.     30.10.1954 XVIII 182
2673 BURYLIN SIERGIEJEWICZ FIEDOROWICZ 1924 04.02.1945 sierż.   w. Wojciechy 19.06.2002 XV 242
1047 BUSAK ALEKSANDR NIKOŁAJEWICZ 1899 29.03.1945     Henrykowo 16.06.1985 VII 64
1061 BUSKOWSKIJ PIETR WIKTOROWICZ 1926 25.03.1945     Słup 21.12.1985 VII 78
462 BUSZKIEWICZ           30.10.1954 V 8
3905 BUTOR NIKOŁAJ DMITRIJEWICZ 1895 16.03.1945     Bartoszyce 12.02.1987 XXI 52
122 BUŻAK IWAN ALEKSANDROWICZ 1900 22.01.1945 szereg. poległ Iława 11.07.1989 III 66
3817 BUZIŁA WŁADIMIR DMITRIJEWICZ 1916 12.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 88
2922 BUZIN A.W. 1889 28.02.1945       30.10.1954 XVI 228
3362 BUZNIKOW M. s. E. T. 1910 03.03.1945       30.10.1954 XVIII 129
3237 BUZOW F. 1913         30.10.1954 XVIII 4
1874 BYRAN MIKOŁAJ 1920       Gajle 30.10.1954 XII 3
2992 BYRECZEW           30.10.1954 XVII 4
2895 BYSTRIAKOW B. 1911 1945       30.10.1954 XVI 201
2705 BYSZKOWO J.P.           30.10.1954 XVI 11
2464 BYTANIN 1923         30.10.1954 XV 33
840 CANFAKOW R.A.   20.02.1945     Zielenica 30.10.1954 VI 160
2613 CAP PIETR NIKOŁAJEWICZ 1911 08.02.1945   poległ Molwity gm. Bezley 02.03.1998 XV 182
1816 CARS ALEKSIEJ FRANCIEWICZ 1911 19.02.1945 szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 167
951 CENKARIA         Zielenica 30.10.1954 VI 271
3261 CERBUNOW D.K. 1924 24.05.1945       30.10.1954 XVIII 28
986 CHABAROW J.S. 1916 07.04.1945       30.10.1954 VII 3
3895 CHABIBUKIN NAFTUŁŁA 1914 03.04.1945     Bartoszyce 07.05.1985 XXI 42
334 CHACZATURIAN GRIGORYJ KNIAZIEWICZ 1925 20.03.1945   bohater  Nowy Dwór gm. Frombork 21.12.1985 IV 179
2559 CHADESUDIN S.   17.03.1945       30.10.1954 XV 128
1005 CHADKOWICZ   09.04.1945       30.10.1954 VII 22
1238 CHAJBUŁLIN CHALIUŁŁA CHAJRUŁŁOWICZ 1904 13.02.1945 kapitan poległ Opin gm. Orneta 10.03.1997 IX 58
2626 CHAJERTDINOW MICHSOIR FATIECHOWICZ 1924 04.02.1945 szereg.   os. Tolko 19.06.2002 XV 195
590 CHAŁECKI K.S.   10.05.1945       30.10.1954 V 136
86 CHALIKOW         Wyrębinka gm. Płoskinia 30.10.1954 III 30
2204 CHAŁKOWICZ N. s. S. 1915 19.05.1945       30.10.1954 XIV 26
56 CHAŁUS WASILIJ JAKOWLEWICZ 1925 14.03.1945 szereg.   os. Wyszkowo gm. Lelkowo 19.06.2002 II 50
1922 CHAMATIANOW CHABIB 1923 09.02.1945 szereg.   Jarzębiec 19.06.2002 XII 52
2838 CHANCZULIN 1899 19.03.1945       30.10.1954 XVI 144
3128 CHARIEWICZ JEGOR MICHAJŁOWICZ 1897 01.02.1945 szereg.   os. Falknowo 19.06.2002 XVII 140
3260 CHARISTOW D.K. 1924 24.05.1945       30.10.1954 XVIII 27
3963 CHARITONOW DIMITRIJ PAWŁOWICZ 1908 17.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 33
3190 CHARITONOW PIETR ANDRIEJEWICZ 1902 01.02.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 202
1182 CHARITONOWICZ ALEKSANDR JASIFOWICZ 1914 21.02.1945     GÓROWO IŁAWIECKIE 10.11.1976 IX 2
880 CHAWIDEW S.         Zielenica 30.10.1954 VI 200
2386 CHAZOW NIKOŁAJ MICHAJŁOWICZ 1925 20.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 208
852 CHEJDEROW JOZEF   20.02.1945     Zielenica 30.10.1954 VI 172
72 CHIRUZKO         Wyrębinka gm. Płoskinia 30.10.1954 III 16
2913 CHLEBIECKI B.Y.   1945       30.10.1954 XVI 219
1793 CHLEBNIK RUBIN LEJBOWICZ 1905 07.02.1945 szereg.   Opin 19.06.2002 XI 144
3259 CHLEBOW A.A. 1924 26.05.1945       30.10.1954 XVIII 26
704 CHŁECESTIENKO S.P.         Zielenica 30.10.1954 VI 24
6 CHŁOPUNOW ALEKSIEJ PAWŁOWICZ 1924 31.01.1945 lejt.gw. poległ SUROWE gm. ROGAJNY b.pow. Pasłęk 19.06.2002 I 6
2387 CHMIELEW NIKITA WASILJEWICZ 1922 17.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 209
501 CHMIELEWSKI A.S.   14.03.1945     Zielenica  30.10.1954 V 47
1121 CHOBAJKK S.         Iława 30.10.1954 VIII 35
1492 CHOCHŁOW ALEKSY s. MIKOŁAJA 1919       Regity 30.10.1954 X 196
2305 CHOCHOŁOW P.M.   25.04.1945       30.10.1954 XIV 127
2899 CHODZN N.K. 1906 21.02.1945       30.10.1954 XVI 205
672 CHOŁODOW ROMAN PAWŁOWICZ 1926 31.01.1945 szer.   Pasłęk 19.06.2002 V 217
2701 CHOŁOWIN A.T. 1925 31.03.1945       30.10.1954 XVI 7
1817 CHOMICKIJ SIEMIEN ANTONOWICZ 1924 17.02.1945 szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 168
2247 CHONARENKO   19.04.1945       30.10.1954 XIV 69
562 CHONOW W.G.   04.03.1945       30.10.1954 V 108
257 CHOROBOW IWAN STIEPANOWICZ 1915 03.04.1945 szereg.   Iława 30.10.1954 IV 102
624 CHOROCH EDUARD PIETROWICZ 1911 01.02.1945     Księżno gm. Wilczęta 04.07.1987 V 170
1038 CHOROSZAWIN MARK ZINOWJEWICZ 1914 05.03.1945 sierż.   Wilknity 26.05.1982 VII 55
2279 CHOTIAK D.C.   18.04.1945       30.10.1954 XIV 101
215 CHRABROWSKI         Iława 30.10.1954 IV 60
3483 CHRAMIELNIK K.F. 1923 19.02.1945       30.10.1954 XVIII 250
320 CHREBSTIJEWSKIJ GRIGORIJ ANTONOWICZ 1926 05.02.1945     Grzędowo pow. Braniewo 18.07.1984 IV 165
779 CHRESZOW   24.02.1945     Zielenica 30.10.1954 VI 99
1518 CHRISTOFOROW PIETR PROKOFJEWICZ   19.02.1945 szereg.   w. Długobór gm. Płoskinia 19.06.2002 X 222
3228 CHUDOLEJEW WŁADIMIR NIKOŁAJEWICZ 1924 31.01.1945 szereg.   Romankowo 19.06.2002 XVII 240
2289 CHUNIU N.A.   25.04.1945       30.10.1954 XIV 111
1137 CHYCHŁUCHA F. s Ł. 1907       Iława 30.10.1954 VIII 51
91 CHYDJAKOW         Wyrębinka gm. Płoskinia 30.10.1954 III 35
2198 CIBULSKIN   25.04.       30.10.1954 XIV 20
2023 CIEBRA FIEDOR AKIMOWICZ 1906 07.02.1945 sierż.   Pawły 19.06.2002 XII 144
955 CIENKOTWA         Zielenica 30.10.1954 VI 275
929 CIENKOW         Zielenica 30.10.1954 VI 249
992 CITLAN 1925 07.04.1945       30.10.1954 VII 9
3345 CIWOROW W.J.   1945       30.10.1954 XVIII 112
1392 CUKANOW         Sówki 30.10.1954 X 96
991 CUKON D.S. 1910 07.04.1945       30.10.1954 VII 8
616 CURIK NIKOŁAJ MICHAJŁOWICZ 1923 21.03.1945     Braniewo 21.12.1985 V 162
834 CUSAREW F.R.   1945     Zielenica 30.10.1954 VI 154
1657 CWIETKOW 1923 28.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 8
833 CYGANKOW A.   1945     Zielenica 30.10.1954 VI 153
145 CYGANKOW PIETR TROFIMOWICZ 1910 19.02.1945 szereg.   Pierławki gm. Płoskinia 20.09.2002 III 89
3608 CYGANOK SAWIELIJ JAKOWLEWICZ 1907 17.03.1998 szereg. zmarł z ran Wyręba 04.08.1998 XVIII 375
3563 CYKALUK SZELIWESTR WASILJEWICZ 1913 05.02.1945 szereg.   Łępno 20.11.1978 XVIII 330
2997 CYKANOW           30.10.1954 XVII 9
2674 CZABAN GIEORGIJ ILJICZ 1909 04.02.1945 szereg.   w. Wojciechy 19.06.2002 XV 243
3986 CZABAN MICHAIŁ PIETROWICZ 1925 02.02.1945 szereg.   Stare Kiełkuty 19.06.2002 XXII 56
3906 CZABAN MIEFODIJ GAWRIŁONN 1910 06.04.1945     Bartoszyce 31.08.1987 XXI 53
3519 CZABAN WASIL         Łapy 30.10.1954 XVIII 286
260 CZABANOW FIEDOR WASILIEWICZ         Iława 30.10.1954 IV 105
2326 CZABANOW FIEDOR WASILIEWICZ           30.10.1954 XIV 148
3191 CZAGLEJ JEFIM NIKOŁAJEWICZ 1913 31.01.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 203
3257 CZAISOW 1924 25.05.1945       30.10.1954 XVIII 24
2697 CZAJCIAJEW           30.10.1954 XVI 3
2142 CZAJKA WASILIJ NIKIFOROWICZ 1915 29.01.1945 szereg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 64
2912 CZAJKOW J.S.   1945       30.10.1954 XVI 218
3529 CZALUIKS JERZY         Łapy 30.10.1954 XVIII 296
2889 CZALUZN K.K. 1925 1945       30.10.1954 XVI 195
3269 CZAMUSZKOW Z. 1921 23.05.1945         XVIII 36
712 CZANKWETAZA K.W.         Zielenica 30.10.1954 VI 32
757 CZARNIAWSKI         Zielenica 30.10.1954 VI 77
2545 CZARNUBASZKAJ 1913 03.05.1945       30.10.1954 XV 114
3462 CZASTKOR M.M. 1896 28.02.1945       30.10.1954 XVIII 229
1171 CZASZKIN MAKSIM PIETROWICZ 1917 20.02.1945 sierż.   w. Łojewo 19.06.2002 VIII 86
1335 CZBINKOW M.         Sówki 30.10.1954 X 39
1116 CZEANAKOWA S.         Iława 30.10.1954 VIII 30
3394 CZEJEWSKI D.W. 1900 1945       30.10.1954 XVIII 161
1884 CZEKUD IWAN WASILJEWICZ 1913 16.02.1945 mł. Sierż.   Borki 10.02.1977 XII 13
3734 CZEMARIAN MIKOŁAJ 1918 1945     Dąbrowa 30.10.1954 XX 5
341 CZEPEDNICZENKO IWAN KORNIEJEWICZ 1920 13.03.1945     Krzekoty d. pow. Braniewo 08.08.1986 IV 186
1702 CZERISZKOW 1898 29.02.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 53
2753 CZERKIN N.J. 1900 27.03.1945       30.10.1954 XVI 59
3236 CZERMEJEW J.J. 1897 04.04.1945       30.10.1954 XVIII 3
3256 CZERN A.N. 1910 28.05.1945       30.10.1954 XVIII 23
1687 CZERNIAWSKI   25.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 38
79 CZERNIECKI JAN         Iława 20.05.1988 III 23
3932 CZERNIK PAWEŁ MATWIEJEWICZ 1903 19.11.1945     Słup 02.01.1980 XXII 1
255 CZERNIUCHIN WŁADIMIR   1945 kapitan   Iława 30.10.1954 IV 100
3560 CZERNONOZKIN ANDREJ IWANOWICZ 1926 05.02.1945 st. sierż.   Łępno 30.09.1977 XVIII 327
2583 CZERNOROTOW GRIGORIJ IWANOWICZ 1907 30.01.1945 szereg.   Bartoszyce 20.11.1978 XV 152
698 CZERNOW         Zielenica 30.10.1954 VI 18
1690 CZERNOW         Bartoszyce 30.10.1954 XI 41
3263 CZERNYCH 1906 30.04.1945       30.10.1954 XVIII 30
365 CZERNYSZEW TIMOFIEJ GRIGORJEWICZ 1903 13.02.1945     Krzywiec 21.01.1992 IV 210
3348 CZERPANOW S.N. 1907 31.03.1945       30.10.1954 XVIII 115
2988 CZERTKOW ALEKSANDR WASILJEWICZ 1898 29.03.1945 szereg.   Bartoszyce 01.02.2005 XVI 294
950 CZERWANKO         Zielenica 30.10.1954 VI 270
171 CZERWIENKO S.         Iława 30.10.1954 IV 16
1500 CZERWINSIJ NIKOŁAJ WASILJEWICZ 1926 06.02.1945     Błudowo 13.09.1976 X 204
1346 CZERWONCZEW W.J.         Sówki 30.10.1954 X 50
1222 CZESŁAWSKIJ JAKOW FIEDOROWICZ 1907 19.02.1945     Chruściel 31.08.1987 IX 42
1339 CZESNIEKOW S.D.         Sówki 30.10.1954 X 43
2942 CZESNOKOW SIERGIEJ NIKOŁAJEWICZ 1915 10.02.1945 st. lejtn.   Bartoszyce 28.07.1980 XVI 248
2513 CZESTOPOWIEC S.R. 1924 19.04.1945       30.10.1954 XV 82
1198 CZESZEW STIEPAN PIETROWICZ 1918 03.03.1945 sierż.   Białczyn 06.10.1983 IX 18
1307 CZETWIERZKOW F.J.         Sówki 30.10.1954 X 11
2762 CZIBADINE G.F.   07.04.1945       30.10.1954 XVI 68
3594 CZIBIENIEW/ CZIBINOW MUNIN NAZIPOWICZ 1923 30.01.1945 sierż. poległ Młynary 28.06.1994 XVIII 361
3418 CZIDINCOW A. 1926         30.10.1954 XVIII 185
1541 CZIEBIOTAR MICHAIŁ WASILJEWICZ 1922 06.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 245
2024 CZIEBOTAR TIMOFIEJ IWANOWICZ 1915         19.06.2002 XII 145
1643 CZIECZIETA ALEKSIEJ DMITRIJEWICZ 1909 19.02.1945 szereg.   w. Robuzy gm. Płoskinia 19.06.2002 X 347
1964 CZIEDOK NIKOŁAJ GAWRIŁOWICZ 1921 16.02.1945 sierż.   Kowale 19.06.2002 XII 85
3157 CZIEKAJŁO NIKOŁAJ GRIGORJEWICZ 1917 13.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 169
1818 CZIEKATI IWAN ZINOWJEWICZ 1922 17.02.1945 szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 169
2627 CZIEMODANOW ALEKSIEJ TIERENTJEWICZ 1924 04.02.1945 sierż.   os. Tolko 19.06.2002 XV 196
1923 CZIEPIEZA DMITRIJ MOISJEWICZ 1912 04.02.1945 szereg.   Jarzębiec 19.06.2002 XII 53
1542 CZIEPINAGA WASILIJ MICHAJŁOWICZ 1925 13.02.1945 mł. Sierż.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 246
2120 CZIERBAJEW MARK FIEDOROWICZ 1918 26.03.1945 szereg.   Braniewo 19.06.2002 XIII 42
669 CZIEREMISIN IWAN SIEMIENOWICZ 1925 01.02.1945 mł. Sierż.   Pasłęk 19.06.2002 V 214
1644 CZIERIENOK ALEKSIEJ WASILJEWICZ 1910 20.02.1945 szereg.   w. Robuzy gm. Płoskinia 19.06.2002 X 348
2143 CZIERKASZYN SIEMIEN AFANASJEIWCZ 1904 31.01.1945 sierż.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 65
1984 CZIERNIUK FILIPP TIMOFIEJEWICZ 1903 17.02.1945 szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 105
146 CZIERNOMAZIWIWAN DAWYDOWICZ 1912 24.03.1945 szereg.   Pierławki gm. Płoskinia 20.09.2002 III 90
1806 CZIERNYSZIEW SIEMIEN SAMOJŁOWICZ 1903 14.02.1945 szereg.   Wola Wilknicka 19.06.2002 XI 157
3634 CZIEWIERKOW ALEKSANDR ALEKSANDROWICZ 1923 05.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 401
2177 CZIRKO WASILIJ JEMIELJANOWICZ 1917 01.03.1945     Trąby gm. Chruściel 03.08.2006. XIII 99
360 CZISŁOW ARKADIJ GRIGORJEWICZ 1918 14.03.1945 mł. sierż. poległ Krasnolipie gm. Żelazna Góra 08.06.1989 IV 205
567 CZISŁOW S.S. 1925 1945       30.10.1954 V 113
1894 CZIŻOW BORIS MICHAJŁOWICZ 29.12.1923 13.03.1945 sierż.   Kokoszewo 03.06.1987 XII 23
2434 CZMAKOW 1913 06.07.1945 major     30.10.1954 XV 3
2958 CZMIL WASILIJ PAWŁOWICZ 1906 16.02.1945 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 264
3619 CZOŁKANAS APANAS JURJEW 1909 12.02.1945 szereg.   w. Dobry 19.06.2002 XVIII 386
1723 CZUDAKOW IGNAT TICHONOWICZ 1904   szereg.   Jarzębiec 16.01.1976 XI 74
2621 CZUMABAJEW BAJMACHAN 1910 01.02.1945 szereg.   os. Lisówka gm. Bartoszyce 19.06.2002 XV 190
1204 CZUMAK MAKSIM FILIPOWICZ 1896 22.02.1945     Chruściel 27.07.1985 IX 24
1698 CZUMUSOW G.W. 1918 11.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 49
2321 CZUREN M.S. 1900 23.02.1945       30.10.1954 XIV 143
2025 CZYCZALIS ALBIERT ANTONOWICZ 1923 07.02.1945 mł. Sierż.   Pawły 19.06.2002 XII 146
773 CZYKARDE M.   24.02.1945     Zielenica 30.10.1954 VI 93
3635 CZYKILEW FIEDOR RODIANOWICZ 1915 06.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 402
1819 CZYRKO WŁADIMIR KONDRATJEWICZ 1912 18.02.1945 szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 170
1347 CZYSZ J.K.         Sówki 30.10.1954 X 51
1487 CZYSZ M.         Sówki 30.10.1954 X 191
788 CZYSZYTKIEWICZ   1945     Zielenica 30.10.1954 VI 108
3503 DABROWSKI W.W. 1905 24.03.1945       30.10.1954 XVIII 270
273 DACIEJKO IWAN 1925 04.1945     Pieniężno 30.10.1954 IV 118
3102 DAGIS SARIS KASZIS 1911 15.02.1945 szereg.   na terenie Bartoszyc 20.03.1976 XVII 114
2760 DAGOROW 1896 09.04.1945       30.10.1954 XVI 66
990 DAIMKORAN 1923 07.04.1945       30.10.1954 VII 7
1917 DAJNAKOW- MICHAJŁOWSKIJ DMITRIJ AGIEJEWICZ 1913 19.02.1945   poległ Płonne 31.10.2000 XII 46
3359 DAJUK J.U. 1905 03.03.1945       30.10.1954 XVIII 126
3350 DALGANOW W.A. 1914 18.03.1945       30.10.1954 XVIII 117
863 DAŁGOW ALEKSI   20.02.1945     Zielenica 30.10.1954 VI 183
1013 DALIE MIENOW FIODOROWICZ   02.1945 lejtn.   Braniewo 20.05.1988 VII 30
2675 DAMASKIN ANTON STIEPANOWICZ 1909 04.02.1945 szereg.   w. Wojciechy 19.06.2002 XV 244
1739 DAMBOWSKIJ MICHAIŁ BORISOWICZ 1924 25.03.1945     Orneta 17.06.1985 XI 90
3336 DAMGIELAJTIS J.J. 1909         30.10.1954 XVIII 103
204 DANIELEW G.         Iława 30.10.1954 IV 49
2676 DANILIN DMITRIJ ANDRIEJEWICZ 1920 04.02.1945 st. szereg.   w. Wojciechy 19.06.2002 XV 245
379 DANILIN WASILIJ ALEKSIEJEWICZ 1910 23.02.1945   zmarł z ran Frombork 17.06.1997 IV 224
3756 DANILIWISZ         Wierzno 30.10.1954 XX 27
2894 DANIŁOW 1912 21.02.       30.10.1954 XVI 200
3182 DANIŁOW NIKOŁAJ FIEDOROWICZ 1913 05.02.1945 szereg.   Stary Sadłuki 19.06.2002 XVII 194
394 DANIŁOW WIENIWMIN DANIŁOWICZ 1919 09.02.1945 sierż.   Frombork 19.06.2002 IV 239
1820 DANIŁOWICZ FIEDOR PIETROWICZ 1923 22.02.1945 mł. Sierż.   Wołowo 19.06.2002 XI 171
700 DANISZEW F.S.         Zielenica 30.10.1954 VI 20
3751 DANKIEWICZ         Wierzno 30.10.1954 XX 22
3316 DANKIN 1914         30.10.1954 XVIII 83
845 DASZKIEWICZ B.E.   1945     Zielenica 30.10.1954 VI 165
1527 DASZKIEWICZ NIKOŁAJ MAKSIMOWICZ 1919 19.02.1945 szereg.   w. Łozy gm. Płoskinia 19.06.2002 X 231
851 DASZKIEWICZ WASILIJ   20.02.1945     Zielenica 30.10.1954 VI 171
2908 DASZKO F.F. 1915 28.02.1945       30.10.1954 XVI 214
5 DASZKOW IWAN AFANASJEWICZ 1911 02.02.1945   poległ SUROWE gm. ROGAJNY b.pow. Pasłęk 20.011997 I 5
3636 DAWGOLIS WASILIJ 1919 03.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 403
776 DAWIDENKO P.N.   24.02.1945 sierż. Lejtn.   Zielenica 30.10.1954 VI 96
2868 DAWIDOW   1945       30.10.1954 XVI 174
2026 DAWYDOWICZ WASILIJ WASILJEWICZ 1905 06.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 147
3271 DEBIEDA G.R. 1924 30.05.1945         XVIII 38
564 DEBITKIN P.G. 1903 1945       30.10.1954 V 110
3710 DEMCZUK JEWMIEN SAMSONOWICZ 1902 17.03.1945 szereg. poległ Demity gm. Płoskinia 10.03.1995 XIX 12
181 DEMINSKIJ J.         Iława 30.10.1954 IV 26
592 DENCZARENKO DYMITR s S.     starszy lejt.     30.10.1954 V 138
210 DENEJSKA J.         Iława 30.10.1954 IV 55
1059 DENISOW MATWIEJ MARKOWICZ 1911 11.02.1945     GÓROWO IŁAWIECKIE 11.09.1985 VII 76
2263 DENISOW W.J.   11.04.1945       30.10.1954 XIV 85
179 DEONOWICZ P.         Iława 30.10.1954 IV 24
942 DERESZEW         Zielenica 30.10.1954 VI 262
3043 DERWENKO           30.10.1954 XVII 55
3514 DESONOW         Łapy 30.10.1954 XVIII 281
3109 DIACZEK PIETR ADAMOWICZ 1921 31.01.1945 mł. Sierż.   Zalesie 07.10.1980 XVII 121
3397 DIAESENKO A.J. 1926 25.03.1945       30.10.1954 XVIII 164
223 DIEGTIENENKO P.         Iława 30.10.1954 IV 68
3788 DIEGTIERIEW LEONID ADRIANOWICZ 1925 07.02.1945 szereg.   Braniewo 01.02.1988 XX 59
3780 DIEGTIERJEW LEONID ANDRIANOWICZ 1925 07.02.1945 gł. sierż.   Braniewo 01.02.1988 XX 51
3637 DIEMIECKIJ WŁADISŁAW IWANOWICZ 1909 11.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 404
1985 DIEMKO WASILIJ PAWŁOWICZ 1913 17.02.1945 szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 106
537 DIEMSKI   14.03.1945     Zielenica  30.10.1954 V 83
600 DIENIN MIKOŁAJ s MICHAŁA 1923   starszy lejt.   Dąbrowa gm. Chruściel 30.10.1954 V 146
1236 DIENISOW IWAN KONSTANTINOWICZ 1896 19.03.1945   zmarł z ran Pasłęk 27.12.1994 IX 56
3565 DIENISOW TIMOFIEJ DMITRIJEWICZ 1901 07.02.1945     Zielenica 18.07.1983 XVIII 332
1286 DIERA IWAN ROMANOWICZ 1926 20.02.1945 szereg.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 106
3818 DIERDAK FIEDOR IWANOWICZ 1909 09.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 89
1986 DIEREIWIANKO PAWIEŁ AFANASJEWICZ 1910 17.02.1945 szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 107
141 DIEREWIENKIN NIKOŁAJ ANDRIEJEWICZ 1926 24.02.1945 szereg.   Młynowo gm. Lelkowo 20.09.2002 III 85
3676 DIERGACZ IWAN FIEDOROWICZ 1925 03.02.1945 szereg.   w. Skowrony 19.06.2002 XVIII 443
1519 DIERITIRSKIJ WŁADIMIR NIKITOWICZ 1922 20.02.1945 szereg.   w. Długobór gm. Płoskinia 19.06.2002 X 223
209 DIEWIANIECKA P.         Iława 30.10.1954 IV 54
3322 DIEWIATKIN 1926         30.10.1954 XVIII 89
1062 DIEWIATOW PIOTR DMITRIEWICZ 1925 22.03.1945     Gronowo 21.12.1985 VII 79
135 DIKANOW ANDRTEJ WLADIMIROWICZ   31.01.1945   zmarł  Wierzno Wielk. Gr. Chruściel 18.05.2001 III 79
3155 DIKUN WASILIJ SAWIELJEWICZ 1914 15.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 167
1442 DIMENTOW         Sówki 30.10.1954 X 146
2935 DIORDIJEW ANDREJ IGNATEJEWICZ 1905 01.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 25.06.1976 XVI 241
1589 DIUCHIN IWAN SIELIWANOWICZ 1911 19.02.1945 mł. Sierż.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 293
2297 DIUSMETOW A.           30.10.1954 XIV 119
3116 DJACZIENKO CHARŁAMPIJ ALEKSIEJEWICZ 1911 29.01.1945 szereg.   Młynary 19.06.2002 XVII 128
1743 DJAKONON AGAFAN IWANOWICZ 1904 16.03.1945     Sówki 31.01.1986 XI 94
2371 DJAKOW PAWEŁ IWANOWICZ 1903 17.03.1945     Bartoszyce 07.05.1985 XIV 193
407 DMITIJEW WASILIJ IWANOWICZ 1915 14.02.1945 szereg.   Wierzno Małe gm. Frombork 19.06.2002 IV 251
353 DMITRIJEW ANATOLIJ KONSTANTINOWICZ 1926 21.02.1945 szereg.   Miłkowo gm. Lechowo 09.03.1988 IV 198
118 DMITRIJEW ANATOLIJ SIEMONOWICZ 1925 26.01.1945 młodszy sierż.   Iława 02.08.1988 III 62
3918 DMITRIJEW WASILIJ ALEKSIEJEWICZ 1905 15.02.1945 st. sierż. zmarł z ran Zielenica 20.01.1997 XXI 65
1821 DMITRIKOWICZ NIKOŁAJ ROMANOWICZ 1911 23.02.1945 Szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 172
2608 DMITTROKOWICZ FIEDOR JELISIEJEWICZ 1898 25.05.1945 szereg.   Bartoszyce 02.01.1989 XV 177
1448 DOBRALJEW         Sówki 30.10.1954 X 152
1447 DOBROWNIK S.N.         Sówki 30.10.1954 X 151
1130 DOBROWOLSKI W.         Iława 30.10.1954 VIII 44
3113 DOBRYDZIEN IWAN MICHAJŁOWICZ 1908 18.03.1945     Zakrzewiec 28.10.1987 XVII 125
1987 DOCHNOW WASILIJ WASILJEWICZ 1925 17.02.1945 szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 108
3702 DODIK PIETR GIERASIMOWICZ 1905 17.03.1945 szereg. poległ Demity gm. Płoskinia 08.06.1989 XIX 4
3620 DODON MICHAIŁ GIEORGIJEWICZ 1926 04.02.1945 szereg.   w. Dobry 19.06.2002 XVIII 387
1822 DOGATAR DMITRIJ IWANOWICZ 1897 19.02.1945 Szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 173
1291 DOGATAR FIEDOR SIEMIENOWICZ 1905 19.02.1945 szereg.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 111
1145 DOJCZEW WADIM PANTIELEJMONOWICZ   21.03.1945 lotnik bohater ZSRR   Sępopol 26.05.1982 VIII 59
1988 DOŁGIERS WASILIJ IWANOWICZ 1926 17.02.1945 szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 109
1249 DOŁGOPOŁOW IWAN TROFIMOWICZ 1913 07.02.1945 st. szereg.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 69
3192 DOŁGUSZIEW WASILIJ MICHAJŁOWICZ 1924 01.02.1945 sierż.   Giłe 19.06.2002 XVII 204
3156 DOLISZNIAK MICHAIŁ DMITRIJEWICZ 1913 04.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 168
49 DOMINIKOW FIODOR ARTEMEWICZ 1902 07.02.1945 szereg. poległ GÓROWO IŁAWIECKIE 02.11.1993 II 43
2205 DOMITIAKOWSKIJ   25.05.1945       30.10.1954 XIV 27
245 DOMKOW W.         Iława 30.10.1954 IV 90
1473 DONOŁOW H.N.         Sówki 30.10.1954 X 177
2343 DONOSZKIN F.W. 1923 11.05.1945       30.10.1954 XIV 165
2959 DORIJ WASILIJ IWANOWICZ 1921 19.02.1945 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 265
953 DOROBKOW         Zielenica 30.10.1954 VI 273
1069 DOROFIEJEW IWAN NIKOŁAJEWICZ 1906 26.02.1945     Pieniężno 25.09.1986 VII 86
2388 DOROFIEJEW WASILIJ NIKITOWICZ 1925 25.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 210
14 DORONIN PIETR JEFIMOWICZ 1908 19.02.1945 szereg.   GÓROWO IŁAWIECKIE 30.06.1982 II 8
3731 DOROSZ AWROM TRAFINOWICZ 1905 15.03.1945 szereg.   Braniewo 30.10.1954 XX 2
2389 DOROSZIENKO DMITIJ IWANOWICZ 1913 17.02.1945 st. sierż.   Chruściel 19.06.2002 XIV 211
581 DOROWSKI G. 1905 01.02.1945 sierż.     30.10.1954 V 127
2362 DOROZAK DAWID ANDREJEWICZ 1904 18.02.1945     Wilknity 10.11.1976 XIV 184
3065 DOWICZUK             XVII 77
2078 DRACZ KORNIEJ JEMIELJANOWICZ 1901 28.02.1945 szereg. poległ Żugienie, gm. Piniężno, b. poe. Braniewo 17.02.2006. XII 199
2921 DRAGA A.A. 1922 28.02.1945       30.10.1954 XVI 227
1384 DRAGIN J.M.         Sówki 30.10.1954 X 88
1757 DRAGUNOW GRIGORIJ KONSTANTINOWICZ 1926 22.03.1945   zmarł z ran Orneta 11.04.1994 XI 108
3347 DRAKIN P.S. 1911 23.04.1945       30.10.1954 XVIII 114
832 DREZT K.S.   1945     Zielenica 30.10.1954 VI 152
3638 DRIECZIEK MICHAIŁ FIEDOROWICZ 1918 03.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 405
1417 DRIFUGIUS S.         Sówki 30.10.1954 X 121
761 DROBIN D.R.     kapitan   Zielenica 30.10.1954 VI 81
1499 DROBYSZ KONSTANTIN IWANOWICZ 1904 19.03.1945     Bliżewo 13.09.1976 X 203
2486 DROCZENKO 1897 27.02.1945       30.10.1954 XV 55
114 DRON IWAN JAKOWLEWICZ 1910 01.04.1945 szereg.   Iława 20.05.,1987 III 58
1543 DRUMIA PIETR NIKOŁAJEWICZ 1908 06.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 247
1590 DUBARIUK OSTAP IWANOWICZ 1908 22.02.1945 szereg.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 294
3946 DUBATOWKA IWAN GRIGORJEWICZ 1912 26.03.1945 szereg.   rej. Braniewa 07.02.1989 XXII 15
477 DUBIEW Z.           30.10.1954 V 23
409 DUBINA GRIGORIJ RODIONOWICZ 1924 27.02.1945 szereg.   Wierzno Wielkie gm. Frombork 19.06.2002 IV 253
328 DUBININ WŁADIMIR BORISOWICZ 1922 20.03.1945     Braniewo 17.06.1985 IV 173
3295 DUBOW 1898         30.10.1954 XVIII 62
271 DUBOWOJ ALEKSANDER s. ALEKSIEJA 1918 04.1945     Pieniężno 30.10.1954 IV 116
3964 DUBOWSKIJ ALEKSANDR TOMATOWICZ 19013 20.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 34
2027 DUBRA BRONISŁAW GIELAROWICZ 1926 08.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 148
2497 DUBROWSKI F.J. 1905 11.03.1945       30.10.1954 XV 66
2028 DUCIENKO SIERGIEJ DANIŁOWICZ 1926 07.02.1945 mł. Sierż.   Pawły 19.06.2002 XII 149
954 DUCZENKO         Zielenica 30.10.1954 VI 274
1002 DUDANÓW   24.04.1945       30.10.1954 VII 19
1205 DUDARIEW NIKOŁAJ ALEKSANDROWICZ 1922 18.03.1945     Krasnolipie gm. Żelazna Góra 10.09.1985 IX 25
3091 DUDAROW 1924         30.10.1954 XVII 103
3819 DUDCZAK JURIJ IWANOWICZ 1912 12.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 90
673 DUDIENKO IWAN NIKIFOROWICZ 1911 21.02.1945 szer.   os. Sigajny gm. Górowo Iławieckie 19.06.2002 V 218
1591 DUDIN JEWGIENIJ ALEKSANDROWICZ 1913 23.02.1945 szereg.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 295
1520 DUDKO WASILIJ JEFIMOWICZ 1921 20.02.1945 szereg.   w. Długobór gm. Płoskinia 19.06.2002 X 224
3372 DUDNIKOW B.G. 1885 07.04.1945       30.10.1954 XVIII 139
1722 DUDUIN NIKOŁAJ IWANOWICZ 1919 22.02.1945       0.04.1975 XI 73
2260 DUDYNIEW M.S.   24.04.1945       30.10.1954 XIV 82
932 DUMCZENICZ         Zielenica 30.10.1954 VI 252
73 DURANOWCOW         Wyrębinka gm. Płoskinia 30.10.1954 III 17
275 DURNIEW LEONID IWANOWICZ 1925 25.02       04.1975 IV 120
454 DURNOW ALEKSANDR WASILJEWICZ 1905 10.10.1945   zmarł Iława, b.pow.Iława 04.12.2007 IV 299
1366 DUSLENKOW W.         Sówki 30.10.1954 X 70
3280 DUTUTRAURIC 1925 25.04.1945       30.10.1954 XVIII 47
3158 DWIRNIK WASILIJ PAWŁOWICZ 1923 06.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 170
3877 DWORIANOW PIETR WASILJEWICZ 1908 16.02.1945 jefr.   Zielenica 18.07.1984 XXI 24
1250 DWORNICZIENKO NIKOŁAJ GAWRIŁOWICZ 1926 08.02.1945 szereg.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 70
321 DYCHNIC SIEMEN MOMOSIJEWICZ 1921 05.02.1945     Jarząb d. pow. Braniewo 18.07.1984 IV 166
2761 DYMACH A.K. 1900 09.04.1945       30.10.1954 XVI 67
2192 DYMIENKO   18.04.1945       30.10.1954 XIV 14
3132 DŻAŁGASPAJEW MAKU 1906 31.01.1945 szereg.   Karolewo 19.06.2002 XVII 144
3438 DZEKEK 1902 21.03.1945       30.10.1954 XVIII 205
2835 DZEMASOJEW 1920 1945       30.10.1954 XVI 141
1659 DZERONW A.A. 1924 11.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 10
499 DZIENISOWAS W.   24.09.1945     Zielenica  30.10.1954 V 45
3745 DZIENOBOKOW RACHMAN 1903       Dąbrowa 30.10.1954 XX 16
1895 DZIEWIATKOW GIEORGIJ MICHAJŁOWICZ 1924 17.02.1945 sierż.   Łajsy 24.12.1987 XII 24
969 DZIOŁBA PIETR PAWŁOWICZ 1913 04.03.1945 szereg.   Tolkowiec 30.06.1982 VI 289
2390 DŻJNIBAJEWABUKIERIM 1910 21.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 212
1434 DZNINO         Sówki 30.10.1954 X 138
1483 DZUN B.J.         Sówki 30.10.1954 X 187
3061 DZUNISK           30.10.1954 XVII 73
115 ELENKRIO JEWSIEJ ABRAMOWICZ 1926 18.02.1945 sierż.   Iława 28.10.1987 III 59
595 EPICZEW JAKOB 1906         30.10.1954 V 141
1055 ESKINA SERAFIMA JEFIMOWNA 1924 12.03.1945     Żelazna Góra 17.06.1985 VII 72
1823 ESZIENBIERG WŁADIMIR KARŁOWICZ 1925 17.02.1945 Szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 174
2445 EUDZOJAMOW J.P. 1912         30.10.1954 XV 14
2231 EWBIRK W. 1924 04.05.1945       30.10.1954 XIV 53
1989 EWIAGIN WASILIJ FIEDOROWICZ 1921 16.02.1945 st. sierż.   Łoźnik 19.06.2002 XII 110
632 FAJBISZ MARK MOJSIEWICZ 1925 15.03.1945     Laszczyny 21.11.1988 V 178
557 FAJZARZYNOW S.Z.   1945       30.10.1954 V 103
1592 FAKIN ALEKSANDR ALEKSIEJEWICZ 1925 23.02.1945 mł. Sierż.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 296
928 FALISKIN         Zielenica 30.10.1954 VI 248
3411 FAPE A.D. 1926 1945       30.10.1954 XVIII 178
2504 FARAMIC T.A. 1914 09.03.1945       30.10.1954 XV 73
3029 FASZKIEWICZ A.B. 1923 10.03.1945       30.10.1954 XVII 41
3028 FEDOSTOL 1923 10.03.1945       30.10.1954 XVII 40
3018 FEKISOW           30.10.1954 XVII 30
2789 FELEJKOW 1911 08.03.1945       30.10.1954 XVI 95
2337 FENICZ J.D. 1921 18.05.1945       30.10.1954 XIV 159
1544 FICNAR BORISŁAW PIETROWICZ 1915 16.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 248
2998 FIDOROW           30.10.1954 XVII 10
2735 FIDULEW J.J.   23.03.1945       30.10.1954 XVI 41
2945 FIEDCZENKO PIETR PIMIENOWICZ 1917 28.01.1945 szereg.   Łoskajny 21.10.1988 XVI 251
2095 FIEDKO JAKOW NAUMOWICZ 1906 19.02.1945     Trąby 04.04.1986 XIII 17
3639 FIEDNIAK JAKOW IWANOWICZ 1907 04.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 406
3159 FIEDORIENKO STIEPAN SIERGIEJEWICZ 1907 11.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 171
3783 FIEDOROW ALEKSANDR WASILJEWICZ 1925 02.03.1945 mł. Lejtn.   Łajsy 09.06.1988 XX 54
177 FIEDOROW G.         Iława 30.10.1954 IV 22
1521 FIEDOROW MICHAIŁ SIEMIENOWICZ 1907 20.02.1945 szereg.   w. Długobór gm. Płoskinia 19.06.2002 X 225
404 FIEDOROW WASILIJ FIEDOROWICZ 1918 10.02.1945 st. sierż.   Krzyżewo gm. Frombork 19.06.2002 IV 248
548 FIEDORSOW J.J.   14.03.1945     Zielenica  30.10.1954 V 94
2458 FIEDOSEW 1913 13.03.1945       30.10.1954 XV 27
3965 FIEDOSIK MICHAIŁ GRIGIRIEWICZ 1924 22.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 35
3942 FIEDOTOW ANATOLIJ PIETROWICZ 1911 10.03.1945 st. sierż.   Braniewo 09.03.1988 XXII 11
2144 FIEDOTOW TIMOFIEJ LEONTJEWICZ 1926 24.01.1945 st. szereg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 66
3878 FIEDOTOW WŁADIMIR DMITIJEWICZ 1925 10.03.1945     Bartoszyce 26.07.1985 XXI 25
1054 FIEDUSZUN WASILIJ KARPOWICZ 1909 20.03.1945     Gronowo 17.06.1985 VII 71
300 FIEDYCZEW MICHIŁ FIEDOROWICZ 1908 18.02.1945     Pieniężno 02.01.1980 IV 145
878 FIELESZEWSKIJ N.G.         Zielenica 30.10.1954 VI 198
3133 FIEOKTISOW STIEPAN DMITRIJEWICZ 1917 18.01.1945 szereg.   Karolewo 19.06.2002 XVII 145
1036 FIESKOW JAKOW GRIGORJEWICZ 1920 17.02.1945     Łozy  22.10.1981 VII 53
1934 FILIPCZEIENKO PIETR SIERGIEJEWICZ 1927 31.01.1945 szereg.   Karwity 19.06.2002 XII 55
1352 FILIPOW N.W.         Sówki 30.10.1954 X 56
3966 FILIPPOW PŁATON FILIPPOWICZ 1898 22.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 36
1651 FILONIENKO BORYS SLEKSANDROWICZ   24.03.1945     Sawity 30.10.1954 XI 2
3083 FILSNOW S.N. 1901 03.03.1945         XVII 95
1435 FIMONOW K.M.         Sówki 30.10.1954 X 139
198 FINAFIEJEW         Iława 30.10.1954 IV 43
2325 FINOGRADOW P.           30.10.1954 XIV 147
3515 FIODOR PIOTR         Łapy 30.10.1954 XVIII 282
3070 FIOLKIN I.             XVII 82
3231 FIRONOW MICHAIŁ PAWŁOWICZ 1902 06.02.1945 szereg. poległ Zielenica 21.11.2003 XVII 243
3213 FIRSOW ALEKSANDR IWANOWICZ 1912 06.02.1945 mł. Sierż.   Łępno 19.06.2002 XVII 225
591 FISZKOW P.K. 1901   kapitan     30.10.1954 V 137
119 FLAKS GRIGORIJ SOŁONOWICZ 1904 21.03.1945     Piasty k/Górowo Iławieckie 18.11.1988 III 63
525 FLETOW S.A.   14.03.1945     Zielenica  30.10.1954 V 71
2029 FŁORIA IWAN SAFRONOWICZ 1926 08.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 150
3193 FOKMIN IWAN NIKOŁAJEWICZ 1926 01.02.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 205
1975 FOMIN JAKOW KONSTANTINOWICZ 1914 16.02.1945 szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 96
2960 FORTUNIA ILJA IWANOWICZ 1914 19.02.1945 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 266
1203 FRANCISZKO IWAN FILIPOWICZ 1920 19.03.1945 starszy lejtn.   Płonne 27.07.1985 IX 23
3884 FREJLICHMAN ICHIL RUBINOWICZ 1908 11.02.1945     Deksyty 07.11.1985 XXI 31
1593 FRIJUK ISAJ JEMIELJANOWICZ 1913 22.02.1945 szereg.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 297
3325 FROLOW N.J. 1906 28.05.1945       30.10.1954 XVIII 92
1594 GABDRACHMANOW MINIGALIJ  1926 21.02.1945 szereg.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 298
2916 GABOW           30.10.1954 XVI 222
1107 GABUDUDULIN Z.         Iława 30.10.1954 VIII 21
1824 GADIM WASILIJ SIEMIENOWICZ 1925 19.02.1945 Szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 175
1394 GADOLSZYN A.         Sówki 30.10.1954 X 98
65 GADRYSZYNKOW         Wyrębinka gm. Płoskinia 30.10.1954 III 9
738 GADUN A.         Zielenica 30.10.1954 VI 58
368 GADŻIMURATOW GADŻIMAGOMIED 1922 14.03.1945 mł. sierż. poległ Piotrowiec d.pow. Braniewo 06.01.1993 IV 213
2217 GAFAROW C.A.           30.10.1954 XIV 39
3922 GAFAROW ŻABAR 1894 24.02.1945 szereg.   Worszyny 19.06.2002 XXI 69
2677 GAFTON IWAN 1911 04.02.1945 szereg.   w. Wojciechy 19.06.2002 XV 246
2342 GAJDASZ A.K. 1914 11.05.1945       30.10.1954 XIV 164
1756 GAJDUCZIK WASILIJ KONSTANTINOWICZ 1906 12.03.1945   poległ Nabały 14.03.1994 XI 107
3366 GAJEWSKI N.E. 1912 19.03.1945       30.10.1954 XVIII 133
3486 GAJNA T.P. 1918 24.02.1945       30.10.1954 XVIII 253
1595 GAŁAJ MICHAIŁ MINOWICZ 1926 22.02.1945 mł. Sierż.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 299
1703 GAŁDUBOW 1910 28.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 54
3757 GAŁDYSZYN         Wierzno 30.10.1954 XX 28
2616 GALIMULIN ZULFIT 1925 25.01.1945 szereg.   Iława 19.06.2002 XV 185
2030 GALINKIN GRIGORIJ SIEMIENOWICZ 1916 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 151
3121 GALIULIN CHAŁAN ABDRACHMANOWICZ 1908 03.02.1945 szereg.   Olkowo 19.06.2002 XVII 133
1355 GAŁNY M.J.         Sówki 30.10.1954 X 59
3776 GALPIERIN PIETR BORISOWICZ 1925 27.01.1945 mł. Lejtn.   Garbina 28.10.1987 XX 47
1213 GAŁUZINSKIJ WALERIAN PAWŁOWICZ 1914 29.01.1945     Dąbkowo gm. Dobry 31.01.1986 IX 33
3820 GAMIA ANTON IWANOWICZ 1925 13.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 91
3761 GAMZIN WIKTOR WŁADIMIROWICZ   20.03.1945 Bohater ZSRR   Dąbrowa 16.06.1976 XX 32
2961 GANIEJEW FORIG 1925 18.02.45 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 267
1700 GANIN G.W.   10.04.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 51
2121 GANSALIN BISSIENTAJ 1924 26.03.1945 szereg.   Braniewo 19.06.2002 XIII 43
1150 GAPANIENKO ANATOLIJ JAKOWLEWICZ 1926 09.02.1945     Opin gm. Orneta 30..05.1984 VIII 64
393 GAPONIENKO WASILIJ TICHOMOWICZ 1924 13.02.1945 szereg. poległ Pierzchały d. pow. Braniewo 19.06.2002 IV 238
654 GARA ALEKSANDR PAWŁOWICZ 1909 31.01.1945 szereg. poległ Rogajny gm. Rogajny b.pow. Pasłęk 07.03.2001 V 199
2881 GARAN J.M. 1896 24.02.1945       30.10.1954 XVI 187
2292 GARBONOW W.E.   25.04.1945       30.10.1954 XIV 114
1226 GARBUNOW NIKOŁAJ IWANOWICZ 1902 26.01.1945     Pieniężno 24.12.1987 IX 46
2869 GARDIUK   1945       30.10.1954 XVI 175
706 GAREWAJEW         Zielenica 30.10.1954 VI 26
3931 GARGACZOW TIMOFIEJ SIERGIEJEWICZ 1920 09.02.1945.   poległ Zielenica gm. Pieszkowo 23.10.2006. XXI 78
1545 GARI GAWRIŁ WASILJEWICZ 1925 06.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 249
3950 GARMATIUK DMITRIJ PIETROWICZ 1912 21.03.1945 szereg. poległ Grabowiec 06.01.1993 XXII 20
2805 GARPIEW N.G. 1914 20.03.1945       30.10.1954 XVI 111
963 GARYCZ ANATOLIJ MICHAJŁOWICZ 1923 08.02.1945     Frombork 05.01.1979 VI 283
231 GARYK G.         Iława 30.10.1954 IV 76
1825 GASPORIAN WANO MICHAJŁOWICZ 1921 23.02.1945 st. szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 176
1033 GASZKOW LEONID IWANOWICZ 1897 17.02.1945     Pieniężno 09.02.1981 VII 50
1115 GAUDUIJEW S.         Iława 30.10.1954 VIII 29
3821 GAWCZUK KUŹMA WASILJEWICZ 1919 10.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 92
1675 GAWIAKOW M. 1914 22.02.1945 sierż.   Bartoszyce 30.10.1954 XI 26
1766 GAWLICKIJ SIELIWIERST JAKIMOWICZ 1921 20.02.1945 st. szereg.   Pieniężno 19.06.2002 XI 117
2104 GAWRIKOW IWAN MICHAJŁOWICZ 1912 22.02.1945   poległ Trąby 17.10.1995 XIII 26
2614 GAWRILJUK SAWWA KALENIKOWICZ 1898 11.02.1945 mł. Lejt. poległ Zielenica 08.03.2000 XV 183
1235 GAWRIŁOW FIODOR JEFREMOWICZ 1909 06.02.1945 szereg. poległ Łępno d.pow. Pasłęk 18.10.1993 IX 55
287 GAWRIŁOW IWAN IWANOWICZ 1925 20.02.     Gendyny b.pow. Braniewo 10.11.1976 IV 132
655 GAWRIUSZOW ALEKSANDR PIETROWICZ 1918 31.01.1945 szereg. poległ Rogajny gm. Rogajny b.pow. Pasłęk 07.03.2001 V 200
2703 GAWRON J.J. 1924 02.04.1945       30.10.1954 XVI 9
1129 GAWRYKOW A.         Iława 30.10.1954 VIII 43
2819 GAWRYŚ D.Z.   12.03.1945       30.10.1954 XVI 125
3880 GBIEŁKO WASILIJ ALEKSIEJEWICZ 1910 05.02.1945     Zielenica 26.07.1985 XXI 27
3404 GEFIMIENKO   01.03.1945       30.10.1954 XVIII 171
3591 GEMBATIUK DMITRIJ WASILJEWICZ 1909 03.02.1945 szereg. poległ Ardapy 23.05.1994 XVIII 358
3016 GENICZ P.   1945       30.10.1954 XVII 28
2814 GEONIAK D.S. 1906         30.10.1954 XVI 120
722 GEREW K.J.         Zielenica 30.10.1954 VI 42
734 GERFINOW G.         Zielenica 30.10.1954 VI 54
2474 GERMOLICKI 1925 06.04.1945       30.10.1954 XV 43
2340 GERZANI BEMINOW 1915 13.05.1945       30.10.1954 XIV 162
2532 GIEBREGIEN J.N. 1925 14.03.1945       30.10.1954 XV 101
2628 GIECKIJ GRIGORIJ WASILJEWICZ 1901 06.02.1945 sierż.   os. Tolko 19.06.2002 XV 197
3194 GIEDIA DIENIS PIETROWICZ 1923 01.02.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 206
1692 GIEGICA S.M. 1925 15.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 43
2937 GIENIERAŁOW NIEFODIJ WASILJEWICZ 1905 31.03.1945 jefraj   Stabławki 17.04.1978 XVI 243
1496 GIERASIMOW PROKOFIJ GIERASIMOWICZ 1907 03.03.1945     Strubno 25.06.1976 X 200
2962 GIERASOW ALEKSANDR FIEDOROWICZ 1901 21.02.1946 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 268
3286 GIERSZIMIENKO 1907         30.10.1954 XVIII 53
2145 GIEZIEJ IWAN FIEDOROWICZ 1926 28.01.1945 st. szereg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 67
2250 GIŁAJEW N.S.   13.04.1945       30.10.1954 XIV 72
1151 GILDINSON ARON BIEJNUSOWICZ 1906 02.03.1945     Płoskinia 18.07.1984 VIII 65
3822 GILSZCHORN ROMAN MOISIEJEWICZ 1919 12.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 93
866 GINOGIEJEW L.L. 1900 20.02.1945 sierż.   Zielenica 30.10.1954 VI 186
147 GIRKO NIKOŁAJ NIKOŁAJEWICZ 1924 24.03.1945 szereg.   Pierławki gm. Płoskinia 20.09.2002 III 91
2443 GIWUSNOJ M.G. 1926         30.10.1954 XV 12
613 GŁADARIENKO DANIIŁ IWANOWICZ 1907 20.03.1945     Zagaje 27.07.1985 V 159
1965 GŁADCZIENKO IWAN MICHAJŁOWICZ 1916 16.02.1945 sierż.   Kowale 19.06.2002 XII 86
1596 GŁADKOW PANTIELEJ PAWŁOWICZ 1903 23.02.1945 szereg.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 300
2837 GŁADYCZEW J. 1903 1945       30.10.1954 XVI 143
1924 GŁAWNIUK NIKITA IWANOWICZ 1912 04.02.1945 szereg.   Jarzębiec 19.06.2002 XII 54
2031 GLINIANIN SIERGIEJ FIEDOROWICZ 1926 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 152
656 GLININ JURIJ PIETROWICZ 1926 31.01.1945 szereg. poległ Rogajny gm. Rogajny b.pow. Pasłęk 07.03.2001 V 201
2652 GLINSKUS NIKONDIMUS 1925 29.01.1945 szereg.   w. Krawczynki 19.06.2002 XV 221
584 GŁOGOW ALEKSANDER s WACŁAWA 1914 16.02.1945 major     30.10.1954 V 130
1671 GŁUCHANOW         Bartoszyce 30.10.1954 XI 22
3160 GŁUCHOW ALEKSANDR SIERGIEJEWICZ 1925 06.02.1945 mł. Sierż.   Spędy 19.06.2002 XVII 172
518 GŁUCHOWEZ B.    1945     Zielenica  30.10.1954 V 64
1707 GŁUKOSZKIN 1925 27.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 58
2925 GŁUSZEW   30.01.1945       30.10.1954 XVI 231
1166 GŁUSZKO TROFIM IWANOWICZ 1900 25.02.1945 szereg.   Trąby 18.10.1993 VIII 80
3944 GNIEP NIKOŁAJ ILICZ 1910 29.01.1945 szereg.   Sępopol 01.01.1989 XXII 13
1694 GNISEW G.S. 1904 04.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 45
270 GOCHOWACKI           30.10.1954 IV 115
2851 GOJCZA J.G. 1926 05.03.1945       30.10.1954 XVI 157
1091 GOŁAROCZYNSKI         Iława 30.10.1954 VIII 5
1794 GOŁDIENKOW NIKOŁAJ IWANOWICZ 1924 06.02.1945 sierż.   Opin 19.06.2002 XI 145
1673 GOŁDOWSK JAKOB 1910   major   Bartoszyce 30.10.1954 XI 24
1966 GOLEW NIKOŁAJ IWANOWICZ 1924 16.02.1945 sierż.   Kowale 19.06.2002 XII 87
3721 GOLICIN WŁADIMIR ALEKSIEJEWICZ 1923 18.03.1945 st. sierż. poległ os. Gronówko 19.06.2002 XIX 23
2032 GOLIMLEWSKIJ IWAN GRIGORIEWICZ 1898 08.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 153
2543 GOLOBER A.N.           30.10.1954 XV 112
2944 GOŁOŁOBOW MICHAIŁ IWANOWICZ 1923 28.03.1945 lejtn.   Bartoszyce 09.06.1988 XVI 250
2191 GOŁOMASŁOW   19.04.1945       30.10.1954 XIV 13
1754 GOLOWCZICZ IŁŁARION JESTAFIJEWICZ 1926 16.03.1945   poległ Żelazna Góra 21.01.1992 XI 105
2146 GOŁOWKIN WŁADIMIR IWANOWICZ 1926 22.01.1945 szereg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 68
3769 GOŁUBIEW WAKUTIN ALEKSANDROWICZ   23.02.1945     Posady 16.12.1980 XX 40
1016 GOŁUBIN WALENTIN ALEKSANDROWICZ   23.02.1945     Posady d.pow. Braniewo 20.05.1988 VII 33
2366 GONAKOW RODŁON ALEKSIEJEWICZ 1899 23.02.1945 szereg.   m. Skarbiec 07.10.1980 XIV 188
384 GONCZAR MICHAIŁ TIMOFIEJEWICZ 1922 17.03.1945   poległ Demity b.pow. Braniewo 18.12.1998 IV 229
3823 GONCZAR ZACHAR DIEMJANOWICZ 1920 12.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 94
3117 GONCZAROW NIKOŁAJ JEGOROWICZ 1924 29.01.1945 mł. Sierż.   Młynary 19.06.2002 XVII 129
657 GONCZAROW TIMOFIEJ KUŹMICZ 1918 30.01.1945 szereg. poległ Rogajny gm. Rogajny b.pow. Pasłęk 07.03.2001 V 202
66 GONCZARUK         Wyrębinka gm. Płoskinia 30.10.1954 III 10
2033 GONNOW TIMOFIEJ JARMOŁAJEWICZ 1926 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 154
3408 GORANUSZOZA W.A. 1926 1945       30.10.1954 XVIII 175
3195 GORBACZIEW WŁADIMIR MICHAJŁOWICZ 1909 01.02.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 207
674 GORBAJEW FILIPP MAKSIMOWICZ 1922 21.02.1945 szer.   os. Sigajny gm. Górowo Iławieckie 19.06.2002 V 219
1990 GORBAN PIETR IWANOWICZ 1916 18.02.1945 sierż.   Łoźnik 19.06.2002 XII 111
48 GORBAN WŁADIMIR ŁUKAJNOWICZ 1912 19.03.1945 szereg. zmarł z ran GÓROWO IŁAWIECKIE 18.10.1993 II 42
3604 GORBUNOW WŁADIMIR JEWDOKIMOWICZ 1925 21.04.1945   zmarł z ran Bartoszyce 17.06.1997 XVIII 371
2841 GORCZAK           30.10.1954 XVI 147
2241 GORCZANIN K.T.   19.04.1945       30.10.1954 XIV 63
1753 GORDOWSKIJ SAWIELIJ TROFIMOWICZ 1919 22.02.1945 szereg. poległ Wołowo 09.10.1989 XI 104
1546 GORDYCZ WASILIJ IWANOWICZ 1917 05.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 250
1111 GORDZIEJEWSKA G.         Iława 30.10.1954 VIII 25
235 GOREŁOW N.         Iława 30.10.1954 IV 80
212 GORIACZEW W.         Iława 30.10.1954 IV 57
67 GORMONTATOW         Wyrębinka gm. Płoskinia 30.10.1954 III 11
2147 GORNOSTAJEW MICHAIŁ FIEDOROWICZ 1925 28.01.1945 szereg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 69
1522 GOROBINSKIJ NIKOŁAJ IWANOWICZ 1921 20.02.1945 szereg.   w. Długobór gm. Płoskinia 19.06.2002 X 226
3038 GORODEKS           30.10.1954 XVII 50
815 GOROKANTKIE P.A.   1945     Zielenica 30.10.1954 VI 135
3449 GOROWICZUS R.N. 1914 01.03.1945       30.10.1954 XVIII 216
2702 GOROZIMSKIJ J.J. 1921 02.04.1945       30.10.1954 XVI 8
876 GORPOWCOW N.J.         Zielenica 30.10.1954 VI 196
931 GORSZYN         Zielenica 30.10.1954 VI 251
387 GORUN NIKOŁAJ IWANOWICZ   15.03.1945   poległ Banowski Młyn gm. Żelazna Góra 22.03.1999 IV 232
224 GORYK F.         Iława 30.10.1954 IV 69
3030 GOTAPIENKO           30.10.1954 XVII 42
220 GOTKOW S.         Iława 30.10.1954 IV 65
3987 GOTOWKO NIKOŁAJ TICHONOWICZ 1900 31.01.1945 szereg.   Dzietrzychowo gm. Sępopol b.p.Bartoszyce 13.11.2006 XXII 57
2694 GRABOWSKIJ ANTON DEMIANOWICZ 1908 31.01.1945 st. lejtn. (KAPITAN) zmarł z ran w. Sokolice 08.10.2003 XV 263
3349 GRAGOW P.J. 1915 29.03.1945       30.10.1954 XVIII 116
491 GRAKONAUROWICZ   24.09.1945     Zielenica  30.10.1954 V 37
735 GRALEWICZ A.H.         Zielenica 30.10.1954 VI 55
3023 GREBIENIUK           30.10.1954 XVII 35
515 GREBIENKOW J.P.   1945     Zielenica  30.10.1954 V 61
2779 GREZIOWSKI   26.03.1945       30.10.1954 XVI 85
1760 GRICACZENKO AFANASIJ PIETROWICZ 1903 06.03.1945 szereg. poległ Lelkowo 07.11.1994 XI 111
3568 GRIEBIENSZCZIKOW NIKOŁAJ NIKIFOROWICZ 1929 LUB 1920 02.02.1945     Tałowo 21.12.1985 XVIII 335
1935 GRIECZKO STIEPAN JEMIELJANOWICZ 1917 30.01/1945 szereg.   Karwity 19.06.2002 XII 56
2391 GRIEDASOW NIKOŁAJ IWANOWICZ 1918 20.02.1945 sierż.   Chruściel 19.06.2002 XIV 213
314 GRIGORJEW PIETR GRIGORJEWICZ 1904 02.03.1945 szereg.   Wilknity pow. Braniewo 30.05.1984 IV 159
2392 GRIGORJEW PIETR SIERGIEJEWICZ 1912 20.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 214
1730 GRIGORJEW SIERGIEJ NIKOŁAJEWICZ 1903 18.03.1945     Żelazna Góra 21.12.1979 XI 81
3866 GRIGORJEWICZ ALEKSIEJ ANTONOWICZ 1911 15.02.1945 jefr.   Piasty Małe 21.10.1983 XXI 13
1761 GRIGOROWICZ NIKOŁAJ SIEMIENOWICZ 1923 14.03.1945   poległ Henrykowo 24.04.1995 XI 112
1057 GRIMOW ALEKSIEJ TROFIMOWICZ 1925 05.02.1945     Miłkowo 27.07.1985 VII 74
1826 GRINCZUK WŁADIMIR SIERGIEJEWICZ 1915 19.02.1945 starszyna   Wołowo 19.06.2002 XI 177
3586 GRINIEIEW AFANASIJ NIKIFOROWICZ 1924 05.02.1945 szereg. poległ Tolko gm. Rodnowo 14.03.1994 XVIII 353
2830 GRISKO 1899         30.10.1954 XVI 136
3860 GRISZAKOW FIEDOR IWANOWICZ 1907 06.02.1945 szereg.   Wiewiórek 10.11.1983 XXI 7
3106 GRISZANOW PIETR BORISOWICZ 1910 19.10.1944     Bardyny 21.12.1979 XVII 118
2148 GRISZIN PAWIEŁ JEFIMOWICZ 1910 31.01.1945 st. sierż.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 70
1251 GROCHOTOW IWAN STIEPANOWICZ 1907 08.02.1945 szereg.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 71
2699 GROCHOW A.S. 1914 30.03.1945       30.10.1954 XVI 5
470 GROMYKO           30.10.1954 V 16
199 GROMYKO A.         Iława 30.10.1954 IV 44
1976 GRONSKIS IWAN PIETROWICZ 1920 16.02.1945 szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 97
2659 GROSOW TICHON DAWIDOWICZ 1918 29.01.1945 szereg.   w. Nuny 19.06.2002 XV 228
3302 GROSU 1911 21.04.1945       30.10.1954 XVIII 69
3395 GRUBA J. 1924 1945       30.10.1954 XVIII 162
2910 GRUBIN B.A. 1915 02.03.1945       30.10.1954 XVI 216
910 GRUDKIN N.M.     sierż.   Zielenica 30.10.1954 VI 230
979 GRUGUL KONSTANTIN ALEKSANDROWICZ 1924 28.02.1945 szereg.   Piotrowiec 09.03.1988 VI 299
3464 GRUROW W.R. 1917 19.02.1945       30.10.1954 XVIII 231
288 GRUSZKO JURIJ KONSTANTYNOWICZ 1908 23.03.1945 szereg.   Zielenica 06.04.1977 IV 133
2799 GRUZDZIOW P.W. 1904 25.03.1945       30.10.1954 XVI 105
2437 GRUZON           30.10.1954 XV 6
1128 GRYGORIEW A.         Iława 30.10.1954 VIII 42
1528 GRYŃ GRIGORIJ ANTONOWICZ 1912 19.02.1945 szereg.   w. Łozy gm. Płoskinia 19.06.2002 X 232
2466 GRYSZCZUK 1901 11.03.1945       30.10.1954 XV 35
3576 GRYZUNOW NIKOŁAJ DIMITRIJEWICZ 1917 11.03.1945     Bartoszyce 04.07.1987 XVIII 343
2535 GSAJEW J.W. 1910 16.02.1945       30.10.1954 XV 104
1547 GUCU PORFIRIJ ANDRIEJEWICZ 1914 08.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 251
3894 GUCULAK DMITRIJ STIEPANOWICZ 1906 09.03.1945     Bartoszyce 07.05.1985 XXI 41
2678 GUDIMA WASILIJ IWANOWICZ 1910 04.02.1945 szereg.   w. Wojciechy 19.06.2002 XV 247
2589 GUDIN NIKOŁAJ SIEMIENOWICZ 1919 29.02.1945 mł. Sierż.   Księżno 15.07.1980 XV 158
3824 GUK SIEMIEN STIEPANOWICZ 1906 12.02.1945 szereg.   Dąbrowa 19.06.2002 XX 95
3677 GUŁAKA MICHAIŁ NIKOŁAJEWICZ 1924 03.02.1945 szereg.   w. Skowrony 19.06.2002 XVIII 444
975 GULIN LEW JAKOWLEWICZ 1926 18.04.1945     Braniewo 17.06.1985 VI 295
978 GUŁJANCZIK JEWGIENIJ MAKSIMOWICZ 1924 13.03.1945 sierż.   Piotrowiec 24.12.1987 VI 298
339 GUMCZER ILJA ABRAMOWICZ 1911 03.03.1945     Krzekoty d. pow. Braniewo 06.06.1986 IV 184
3265 GUMIERCZU 1919 21.04.1945       30.10.1954 XVIII 32
410 GUMIN NIKOŁAJ TROFIMOWICZ 1925 12.02.1945 szereg.   Wierzno Wielkie gm. Frombork 19.06.2002 IV 254
1548 GUŃKO ALEKSIEJ MATWIEJEWICZ 1912 15.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 252
3678 GUPPA WASILIJ FILIPPOWICZ   03.02.1945 szereg.   w. Skowrony 19.06.2002 XVIII 445
1172 GURAK DMITRIJ NIKOŁAJEWICZ 1921 20.02.1945 szereg.   w. Łojewo 19.06.2002 VIII 87
2549 GURENKO M.J. 1923 10.03.1945       30.10.1954 XV 118
319 GURIOMUCHIN NIKOŁAJ PIETROWICZ 1924 20.02.1945     Zdrój d. pow. Braniewo 18.07.1984 IV 164
438 GURJANCZIEJEW PIETR IWANOWICZ 1925 18.02.1945 szereg.   Zielenica gm. Górowo Iławieckie 19.06.2002 IV 283
3862 GURJEW PAWEŁ ALEKSANDROWICZ 1925 27.01.1945 sierż.   Bartoszyce 16.06.1983 XXI 9
134 GURKIEWICZ NIKOŁAJ STIEPANOWICZ   11.04.1945   zmarł  Iława 26.02.1999 III 78
2629 GURMIEZA KIRIŁŁ SAWICZ 1922 05.02.1945 szereg.   os. Tolko 19.06.2002 XV 198
352 GUROW IWAN ALEKSIEJEWICZ 1924 22.02.1945     Braniewo 04.07.1987 IV 197
1827 GUROW WASILIJ TICHONOWICZ 1926 19.02.1945 mł. Sierż.   Wołowo 19.06.2002 XI 178
2097 GURTOWOJ IWAN JELIZIEJEWICZ 1911 23.02.1945     Młynary 08.08.1980 XIII 19
3161 GUSAK IWAN PIETROWICZ 1906 05.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 173
588 GUSIEW  1911         30.10.1954 V 134
709 GUSIEW  1923   Tankist   Zielenica 30.10.1954 VI 29
3122 GUSIEW FIEDOR JEGOROWICZ 1912 03.02.1945 szereg.   Olkowo 19.06.2002 XVII 134
111 GUSZCZIN GIEORGIJ IWANOWICZ   26.01.1945 kapitan   Iława 30.07.1986 III 55
2929 GUSZKOW           30.10.1954 XVI 235
59 GUZ ROMAN         Wyrębinka gm. Płoskinia 30.10.1954 III 3
201 GUZNIEWSKI A.         Iława 30.10.1954 IV 46
165 GWIADZINOW KONSTANTY S. G.         Iława 30.10.1954 IV 10
2534 GWISIEJEW 1904         30.10.1954 XV 103
289 GWOZDIENKO WASYLIJ MOJSIEJEWICZ 1921 19.03.1945 lejt.   Różnaka b.pow. Braniewo 30.09.1977 IV 134
2915 HAJDOWLE           30.10.1954 XVI 221
2927 HAJOLAROW   30.01.1945       30.10.1954 XVI 233
1697 HAJRODNO W.S. 1918 28.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 48
3045 HALIKOW           30.10.1954 XVII 57
3513 HAMISIN A. 1909 04.03.1945       30.10.1954 XVIII 280
2707 HANIAK L.J.           30.10.1954 XVI 13
1009 HAPOPERET 1923 13.04.1945         VII 26
2829 HARAZENKO   20.03.1945       30.10.1954 XVI 135
2328 HARP J. 1901 16.02.1945       30.10.1954 XIV 150
2581 HARYTONOW L.S. 1909 13.04.1945       30.10.1954 XV 150
2268 HELUNIN           30.10.1954 XIV 90
3335 HIRICZA N.J. 1899         30.10.1954 XVIII 102
744 HITECCZEKO         Zielenica 30.10.1954 VI 64
1367 HŁOTOWSKI W.         Sówki 30.10.1954 X 71
3548 HODAK           30.10.1954 XVIII 315
1390 HODJAJONOW M.         Sówki 30.10.1954 X 94
1387 HODUTOW         Sówki 30.10.1954 X 91
1370 HOMUK         Sówki 30.10.1954 X 74
1419 HORITENOW W.K.         Sówki 30.10.1954 X 123
1379 HOROMOW W.A.         Sówki 30.10.1954 X 83
125 HORT MICHAIŁ ANDRIEJEWICZ 1905 27.02.1945 szereg. zmarł z ran Iława 22.07.1992 III 69
2928 HOSZCZ   30.01.1945       30.10.1954 XVI 234
2481 HROMOW W.M. 1921 08.02.1945       30.10.1954 XV 50
3378 HUDAJEW SZ. U. 1922 06.03.1945       30.10.1954 XVIII 145
2732 HURINOW D.P.           30.10.1954 XVI 38
3550 HUSZCZA           30.10.1954 XVIII 317
658 IBLIAMINOW GAJAZ TUJANBIETOWICZ 1925 30.01.1945 szereg. poległ Rogajny gm. Rogajny b.pow. Pasłęk 07.03.2001 V 203
3916 IBRAJWE KAJRUŁA KULBAJEWICZ 1913 13.02.1945 sierż. zmarł z ran Bartoszyce 05.02.1990 XXI 63
213 IGABERDIEW T.         Iława 30.10.1954 IV 58
582 IGD KITO GORIA s G. 1921 08.03.1945 mł. Lejt.     30.10.1954 V 128
1075 IGNATIENKO IWAN STIEPANOWICZ 1913 19.03.1945     Krasnolipie gm. Żelazna Góra 01.04.1987 VII 92
2963 IGNATIUK WASILIJ IWANOWICZ 1915 19.02.1945 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 269
4 IKUSZKO ALEKSANDER IWANOWICZ 1923 22.01.1945 st.sierż.   okolice Pieniężna   I 4
3382 ILASOW S.           30.10.1954 XVIII 149
554 IŁAWSKIN D.M.   1945       30.10.1954 V 100
3108 ILICZ PIETR NIKOŁAJEWICZ   21.01.1945 sierż.   Bielica 15.07.1980 XVII 120
2194 ILIN   20.04.1945       30.10.1954 XIV 16
3595 ILIUSZONOK GIERASIM JAKOWLEWICZ 1902 01.03.1945 szereg. zmarł z ran Bartoszyce 27.09.1994 XVIII 362
3123 IMANKUŁOW ALEKSANDR ALEKSANDROWICZ 1924 03.02.1944 sierż.   Olkowo 19.06.2002 XVII 135
3498 IMITRIJEW L.S. 1924 28.03.1945       30.10.1954 XVIII 265
2723 INAGOWICKI W.W.   05.03.1945       30.10.1954 XVI 29
1795 INKIN MICHAIŁ IWANOWICZ 1925 09.02.1945 st. szereg.   Opin 19.06.2002 XI 146
3358 INSTYT 1923 03.03.1945       30.10.1954 XVIII 125
1597 IONIESUKU DMITRIJ GRIGORJEWICZ 1925 22.02.1945 szereg.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 301
1991 IONIN PAWIEŁ FIEDOROWICZ 1926 16.02.1945 st. sierż.   Łoźnik 19.06.2002 XII 112
2352 IRASZKOW WAILEW         Chruściel 30.10.1954 XIV 174
1888 IRMAŁAJEW NIKOŁAJ FIEDOROWICZ 1920 03.03.1945 kapitan   Gajle 24.08.1981 XII 17
2862 IROZNIKOW PIOTR 1907 27.03.1945       30.10.1954 XVI 168
2393 ISAJENKO SIERGIEJ WASILJEWICZ 1898 15.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 215
3805 ISAJEW KONSTANTIN ALEKSANDROWICZ 1906 19.03.1945   poległ Krasnolipie 18.09.1995 XX 76
2594 ISAJEW PIETR ALEKSANDROWICZ 1922 21.02.1945     Górowo Iławieckie 24.08.1981 XV 163
3939 ISKUZIN GAZIZ CHAJBUŁŁOWICZ 1903 05.02.1945     Borki 28.10.1987 XXII 8
2718 ISTAWICKI F.   17.04.1945       30.10.1954 XVI 24
2394 ISTOMIN PIETR FIEDOROWICZ 1907 21.02.1945 st. sierż.   Chruściel 19.06.2002 XIV 216
1828 ISZCZUK WASILIJ PŁATONOWICZ 1911 20.02.1945 szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 179
1829 IWANAS PIETR ANTONOWICZ 1926 17.02.1945 szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 180
3328 IWANCZENCZENKO 1918         30.10.1954 XVIII 95
3899 IWANCZENKO IWAN FIODOROWICZ 1919 31.03.1945     Bartoszyce 11.04.1986 XXI 46
2604 IWANCZIK IWAN NIKOŁAJEWICZ 1923 12.02.1945     Kurowo- Braniewskie 09.03.1988 XV 173
1977 IWANICKIJ WASILIJ FILIPPOWICZ 1923 16.02.1945 szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 98
3908 IWANIEC DMITRIJ KONDRATJEWICZ 1924 28.03.1945     Bartoszyce 01.04.1987 XXI 55
1598 IWANIENKO ANDRIEJ ŁAWRIENTIEWICZ 1912 22.02.1945 mł. Sierż.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 302
2374 IWANKIN IWAN PROKOPJEWICZ 1924 03.03.1945 st. sierż. zmarł z ran Godkowo 26.10.1993 XIV 196
3058 IWANOW           30.10.1954 XVII 70
3303 IWANOW 1908         30.10.1954 XVIII 70
3317 IWANOW 1922         30.10.1954 XVIII 84
804 IWANOW          Zielenica 30.10.1954 VI 124
2224 IWANOW  1918 14.04.1945       30.10.1954 XIV 46
2211 IWANOW A.J. 1929 17.04.1945       30.10.1954 XIV 33
3196 IWANOW ABRAM WASILJEWICZ 1909 31.01.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 208
2367 IWANOW ALEKSANDR MICHAJŁOWICZ 1926 16.04.1945 szereg.   Bartoszyce 07.10.1980 XIV 189
3809 IWANOW ALEKSIEJ IWANOWICZ 1922 06.02.1945 kapitan poległ Górowo Iławieckie 04.07.1997 XX 80
553 IWANOW I.G.   1945       30.10.1954 V 99
2557 IWANOW J.G. 1925 10.03.1945       30.10.1954 XV 126
2476 IWANOW J.P. 1905 11.03.1945       30.10.1954 XV 45
1189 IWANOW JEWGIENIJ NIŁOWICZ 1921 19.03.1945 kapitan Bohater ZSRR   Orneta 16.12.1980 IX 9
3592 IWANOW JURIJ GRIGORIEWICZ   16.03.1945   poległ Bartoszyce 20.06.1994 XVIII 359
3267 IWANOW K.B. 1924 23.05.1945         XVIII 34
675 IWANOW MICHAIŁ MATWIEJEWICZ 1925 18.02.1945 mł. Sierż.   os. Sigajny gm. Górowo Iławieckie 19.06.2002 V 220
3197 IWANOW PROKOFIJ POTAPOWICZ 1904 01.02.1945 st. szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 209
2500 IWANOW W.F. 1925 09.03.1945       30.10.1954 XV 69
1179 IWANOW WASILIJ AFANASJEWICZ 1910 22.01.1945 kpt.   Iława b.pow. Iława 05.10.2006. VIII 94
3640 IWANOW WASILIJ DMITRIJEWICZ 1924 06.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 407
1936 IWANOW WASILIJ IWANOWICZ 1911 02.02.1945 st. szereg.   Karwity 19.06.2002 XII 57
190 IWANOWNA N.         Iława 30.10.1954 IV 35
484 IWANOWOW F.           30.10.1954 V 30
1709 JACZLIKOW 1924 23.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 60
3455 JAISIM S.Z. 1919 22.03.1945       30.10.1954 XVIII 222
2795 JAKIMIEN 1916         30.10.1954 XVI 101
2034 JAKIMOWICZUS BONIS IONASOWICZ 1922 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 155
2199 JAKINOB N. s. B.           30.10.1954 XIV 21
3162 JAKONTIS ANTON IWANOWICZ 1925 12.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 174
1064 JAKOWCZUK ALEKSANDR WAKUŁOWICZ   17.03.1945 lejtn.   Żelazna Góra 31.01.1986 VII 81
585 JAKOWIEC WITALI   25.02.1945 sierż.     30.10.1954 V 131
867 JAKOWIENKO   20.02.1945 starszy sierż.   Zielenica 30.10.1954 VI 187
2854 JAKOWIEW W. 1926         30.10.1954 XVI 160
1937 JAKOWINKO PROKOFIJ GRIGORJEWICZ 1909 30.01.1945 st. sierż.   Karwity 19.06.2002 XII 58
241 JAKOWKOW P.         Iława 30.10.1954 IV 86
3605 JAKOWLEW ALEKSANDR ALEKSIEJEWICZ   21.02.1945 lejtn. poległ Lubianka 04.07.1997 XVIII 372
1938 JAKOWLEW NIKIFOR JAKOWLEWICZ 1912 30.01.1945 szereg.   Karwity 19.06.2002 XII 59
1992 JAKUBOW DŻUMOWOJ 1920 16.02.1945 st. szereg.   Łoźnik 19.06.2002 XII 113
322 JAKUBOWICZ WŁADIMIR IWANOWICZ 1896 28.02.1945     Braniewo 11.03.1985 IV 167
3641 JAKUCZUNAS STASIS JUSTOWICZ 1915 07.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 408
3879 JAKUSZEW PIETR ALEKSIEJEWICZ   25.04.1945     Bartoszyce 27.07.1985 XXI 26
1903 JAKUSZKO ALEKSANDR IWANOWICZ 1923 22.01.1945 sierż. poległ Pasłęk 24.07.1989 XII 32
3762 JALISIEJEW JEFIMIN JAKOWLEWICZ 1907 21.02.1945 sierż.   Gronowo 14.05.1976 XX 33
1225 JAŁOWCZENKO JEFIM TITOWICZ 1913 29.03.1945     Orneta 28.10.1987 IX 45
2622 JAŁYSZIEW ISMAJ CHASANOWICZ 1924 01.02.1945 szereg.   os. Lisówka gm. Bartoszyce 19.06.2002 XV 191
1549 JAMBAJEW JAKOW DMITRIJEWICZ 1926 05.02.1945 mł. Sierż.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 253
1550 JANKO IWAN ANTONOWICZ 1922 07.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 254
2507 JANKOWSKI   20.05.1945       30.10.1954 XV 76
3528 JANKOWSKI         Łapy 30.10.1954 XVIII 295
420 JANKOWSKIJ BRONISŁAW STANISŁAWOWICZ 1923 17.02.1945 szereg.   Robity gm. Górowo Iławieckie 19.06.2002 IV 265
3967 JANUSZKIEWICZ WŁADIMIR NIKOŁAJEWICZ 1912 19.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 37
1716 JAPONKOW 1899           XI 67
2526 JAPONKOW 1899         30.10.1954 XV 95
609 JARMOŁAJEW GIEORGIJ WASILJEWICZ 1914 25.01.1945     Ząbrowca d.pow. Pasłęk 10.11.1983 V 155
3904 JAROSZ STIEPAN MAKSIMOWICZ 1922 07.02.1945     Dąbrowa 29.10.1986 XXI 51
3755 JAROSZOW         Wierzno 30.10.1954 XX 26
2077 JARYGIN WITALIJ ALEKSIEJEWICZ 03.06.1910 18.02.1945 lejtn. poległ Kowale 15.06.2005 XII 198
1056 JASTRIEBOW WASILIJ PIETROWICZ 1909 03.1945 Bohater ZSRR   Gronowo 17.06.1985 VII 73
30 JASUPOW ABDUŁŁA JAKUBOWICZ 1894 14.02.1945     GÓROWO IŁAWIECKIE 07.05.1985 II 24
2133 JASZCZIENKO JAKOW IWANOWICZ 1926 16.02.1945 szereg.   Pierzchały 19.06.2002 XIII 55
602 JAWRUMOW SERGIEJ WAGANOWICZ 1921 07.02.1945 szereg.   gm. Młynary 16.01.1976 V 148
2544 JAZOWAJ N.J. 1913 03.05.1945       30.10.1954 XV 113
385 JEFANOW NIL GAWRIŁOWICZ 1926 22.03.1945   poległ Pęciszewo Żelazna Góra 13.01.1999 IV 230
1721 JEFIMCZAK IWAN MICHAJŁOWICZ 1926 24.01.1945       06.08.1975 XI 72
3010 JEFIMIENKO A.           30.10.1954 XVII 22
3785 JEFIMOW ALEKSANDR JAFIMOWICZ 1900 15.02.1945 szereg.   ok. Pieniężna 02.08.1988 XX 56
766 JEFIMOW P.U. 1916       Zielenica 30.10.1954 VI 86
1582 JEFIMOW TICHON PAWŁOWICZ 1926 18.03.1945 st. szereg.   w. Pakosze gm. Pieniężno 19.06.2002 X 286
1908 jefr. AR BORODAJ BORIS STIEPANOWICZ 1926 20.02.1945   poległ Łajsy 24.01.1996 XII 37
465 JEFREJEW           30.10.1954 V 11
899 JEFRIMOW N.J.         Zielenica 30.10.1954 VI 219
2630 JEGOROW MICHAIŁ PAWŁOWICZ 1925 05.02.1945 mł. Sierż.   os. Tolko 19.06.2002 XV 199
3198 JEGOROW OSIP JEGOROWICZ 1904 01.02.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 210
2395 JEGUBIENKOW KARIASUBAJ 1921 11.02.1945 st. sierż.   Chruściel 19.06.2002 XIV 217
2724 JEKOWLEW M.A.           30.10.1954 XVI 30
2185 JEKUBOWSKIJ KUBA 1906 08.05.1945       30.10.1954 XIV 7
647 JEŁAGIN MICHAIŁ JAKOWLEWICZ 1922 16.03.1997 sierż. poległ Zagaje 17.06.1997 V 193
34 JELCZEW PIOTR DMITRIJEWICZ  1900 12.02.1945     GÓROWO IŁAWIECKIE 29.10.1986 II 28
560 JELESZ WŁODZIMIERZ s SERGIEJA 1924 1945       30.10.1954 V 106
1529 JELISIEJENKO MATWIEJ WASILJEWICZ 1897 19.02.1945 szereg.   w. Łozy gm. Płoskinia 19.06.2002 X 233
3969 JELISTRATOW IWAN DIMITRIEWICZ 1898 22.02.1945 szereg.   Górowo Iławieckie 19.06.2002 XXII 39
370 JELIZAROW ALEKSANDR ANASTASOWICZ 1926 20.03.1945   poległ Błanowski Młyn Żelazna Góra 02.03.1993 IV 215
1796 JELIZIEW PIETR IWANOWICZ 1921 07.02.1945 sierż.   Opin 19.06.2002 XI 147
622 JEMIEC WITALIJ IWANOWICZ 1924 30.01.1945 młodszy   Karwity 25.09.1986 V 168
3221 JEMILJANOW IWAN ANISIMOWICZ 1901 18.02.1945 szereg.   Płonne 19.06.2002 XVII 233
2035 JENCITIS KONSTANTIN AWGUSTOWICZ 1911 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 156
934 JENEJAZ         Zielenica 30.10.1954 VI 254
2828 JENOCZUK D.J. 1894 22.03.1945       30.10.1954 XVI 134
2149 JENYGIN ALEKSANDR KUŹMICZ 1926 26.01.1945 st.szerg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 71
356 JEPIFANCEW MICHAIŁ SERGIEJEWICZ 1924 08.02.1945 sierż.   Frombork 03.02.1989 IV 201
1065 JEPUR JAKOW JAKOWLEWICZ 1919 18.02.1945     Pieniężno 04.04.1986 VII 82
2503 JEREMOBSZCZU 1914 09.03.1945       30.10.1954 XV 72
3593 JERIEMIN FIEDOR DANIŁOWICZ 1897 14.02.1945 jefr. poległ Zielenica 20.06.1994 XVIII 360
3858 JERIEMIN KUZMA PAWŁOWICZ 1918 13.02.1945 st. sierż.   Zielenica 16.12.1980 XXI 5
2883 JERKIN 1907 15.02.1945       30.10.1954 XVI 189
670 JERMAK IWAN ANTONOWICZ 1913 30.01.1945 szereg.   Pasłęk 19.06.2002 V 215
1252 JERMAKOW JAKOW PŁATONOWICZ 1908 08.02.1945 szereg.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 72
2101 JERMOŁAJEW ALEKSIEJ AFANASIEJEWICZ 1914 01.03.1945 szereg.   Młynary 03.02.1989 XIII 23
1098 JEROCHIN A.         Iława 30.10.1954 VIII 12
3621 JEROCHIN BORIS GRIGORJEWICZ 1926 22.02.1945 szereg.   w. Dobry 19.06.2002 XVIII 388
3773 JEROSZKIN FIEDOR JAFIMOWICZ 1912 20.02.1945 sierż.   Gardyny 20.05.1987 XX 44
1911 JEROZOW (JERSZOW) SIEMIEN NIKOŁAJEWICZ 1920 03.05.1945 szereg. poległ Gajle 28.06.1996 XII 40
2396 JERSZOW GRIGORIJ DAWYDOWICZ 1903 28.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 218
2110 JESIENGAZIJEW ALI 1913 07.02.1945 szereg. poległ Młynary 30.11.2000 XIII 32
2499 JEWOROW A.J. 1913 10.03.1945       30.10.1954 XV 68
3737 JEWREJSON LEW 1924 1945     Dąbrowa 30.10.1954 XX 8
1830 JEWSIEJEW SIEMIEN MIRONOWICZ 1908 13.02.1945 mł. Sierż.   Wołowo 19.06.2002 XI 181
2861 JEWSIEJEW WIKTOR 1924 27.03.1945       30.10.1954 XVI 167
3873 JEWSTAFJEW FIEDOR MIESTIEROWICZ 1919 02.02.1945     Adrapy 30.05.1984 XXI 20
112 JEWSUNIN IWAN WASILJEWICZ 1905 16.04.1945 sierż.   Wierzno Wiel. d. pow. Braniewo 08.12.1986 III 56
3253 JEWTIECHOW N.N.   28.04.1945       30.10.1954 XVIII 20
2397 JEWTUSZIENKO FIEDOR AFANASJEWICZ 1917 10.02.1945 szereg.   Chruściel 19.06.2002 XIV 219
2266 JODZIK   11.04.1945       30.10.1954 XIV 88
1060 JOFFE JAKOW GRIGORJEWICZ 1926 25.03.1945     Lipowina 21.12.1985 VII 77
505 JSZKOW G.N.   1945     Zielenica  30.10.1954 V 51
2150 JUDIN IWAN ZINOWJEWICZ 1910 27.01.1945 szereg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 72
1523 JUŁDASZEW AKRAM 1925 19.02.1945 szereg.   w. Długobór gm. Płoskinia 19.06.2002 X 227
3315 JULEWICZ 1900         30.10.1954 XVIII 82
3379 JULTADZI M.J. 1924 06.03.1945       30.10.1954 XVIII 146
1783 JURASOW PAWIEŁ PIETROWICZ 1926 15.03.1945 szereg.   Dębowiec 19.06.2002 XI 134
1508 JURCZENKO IWAN ANTONOWICZ 1926 09.02.1945     Iława 20.11.1978 X 212
2479 JURCZENKO W.K. 1910 07.02.1945       30.10.1954 XV 48
402 JUSZKIEWICZ WACŁOWIC JUZOWICZ 1920 27.02.1945 szereg.   Demity b.pow. Braniewo 19.06.2002 IV 246
442 JUSZKIEWICZ WACŁOWIC JUZOWICZ 1920 27.02.1945 szereg.   Demity b.pow. Braniewo 19.06.2002 IV 287
3544 JUSZKURICZ           30.10.1954 XVIII 311
3199 JUTALIS STASIS IONOWICZ 1911 01.02.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 211
3416 K. MIKULIN T.S. 1924 03.04.1945       30.10.1954 XVIII 183
995 KABALENKO 1918 02.04.1945       30.10.1954 VII 12
1886 KABANOW ANDREJ SIEMIONOWICZ 1904 07.02.1945     Zieleniec 30.10.1954 XII 15
2964 KABANOW NIKOŁAJ KLIMIENTJEWICZ 1923 25.02.1945 szereg.   w. Ławki gm. Wilczęta 19.06.2002 XVI 270
2660 KABIEŁASZ TIMOFIEJ IWANOWICZ 1909 16.01.1945 szereg.   w. Nuny 19.06.2002 XV 229
2631 KABYŁASZ GIEORGIJ WASILJEWICZ 1902 05.02.1945 szereg.   os. Tolko 19.06.2002 XV 200
3791 KABYTAJEW SAINBEK 1925 06.02. gw. Szereg.   "ROSENAU" 33km na płn- zach Miłakowo 08.06.1989 XX 62
305 KACZAJEW WIKTOR SIERGIEJEWICZ 1923 14.03.1945     Grabowiec pow. Braniewo 15.071980 IV 150
2036 KACZANOWICZ IWAN FOMICZ 1914 07.02.1945 szereg.   Pawły 19.06.2002 XII 157
1880 KACZANOWSKIJ GRIGORIJ JOSIFOWICZ 1903 27.03.1945     Braniewo 14.05.1976 XII 9
1359 KACZNBEJ F.S.         Sówki 30.10.1954 X 63
2465 KADAJ 1924         30.10.1954 XV 34
1583 KADOBNYJ WŁADIMIR NIKOŁAJEWICZ 1922 26.03.1945 szereg.   w. Pakosze gm. Pieniężno 19.06.2002 X 287
2151 KADOCZYKOW WASILIJ SIERGIEJEWICZ 1926 26.01.1945 st. szereg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 73
2839 KADRATIEW   06.03.1945       30.10.1954 XVI 145
898 KAJESZCZ J.M.         Zielenica 30.10.1954 VI 218
3527 KAJINC T.         Łapy 30.10.1954 XVIII 294
2152 KAŁAMBIET NIKOŁAJ SAWIELJEWICZ 1920 25.01.1945 szereg.   Gronow Górne 19.06.2002 XIII 74
2373 KAŁANCZA ALEKSANDR ILIJCZ 1904 28.01.1945 szereg.   Masuny 09.03.1988 XIV 195
2743 KALASZNIKOW 1926 17.03.1945       30.10.1954 XVI 49
1645 KALEM MICHAIŁ PIETROWICZ 1907 19.02.1945 szereg.   w. Robuzy gm. Płoskinia 19.06.2002 X 349
2948 KAŁGANOW WASILIJ ANDRIEJEWICZ 1900 01.02.1945 szereg. poległ Włóczyska 20.10.1994 XVI 254
2398 KALIJEW DŻUMADIEL DIULBAJEWICZ 1909 28.02.1945 st. sierż.   Chruściel 19.06.2002 XIV 220
1807 KALIMBIET WASILIJ WASILJEWICZ 1915 14.02.1945 szereg.   Wola Wilknicka 19.06.2002 XI 158
3388 KALINIK W.M. 1912 15.04.1945       30.10.1954 XVIII 155
1752 KALIUŻNYJ GRIGORIJ STIEPANOWICZ 1920 16.03.1945 sierż. zmarł z ran Henrykowo 19.06.1989 XI 103
885 KAŁMYKOW T.J.         Zielenica 30.10.1954 VI 205
1599 KAŁNINSZ EDWARD EWALDOWICZ 1921 23.02.1945 szereg.   w. Płoskinia 19.06.2002 X 303
3300 KALOWNIK 1898 14.04.1945       30.10.1954 XVIII 67
1444 KALTRKO         Sówki 30.10.1954 X 148
246 KAŁUNKOW W.         Iława 30.10.1954 IV 91
1253 KAŁUPIN STIEPAN IWANOWICZ 1921 08.02.1945 szereg.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 73
3867 KAŁYNIW IWAN FIEDOROWICZ 1924 03.03.1945 szereg.   rej. Mątyt 27.01.1984 XXI 14
3900 KAMAN MAKAR TIMOFIEJEWICZ 1917 13.03.1945     Bartoszyce 06.06.1986 XXI 47
3012 KAMIEN W.   31.01.1945       30.10.1954 XVII 24
1646 KAMIENIECKIJ IWAN DMITRIJEWICZ 1925 19.02.1945 szereg.   w. Robuzy gm. Płoskinia 19.06.2002 X 350
2661 KAMIERZAN WASILIJ IGNATOWICZ 1921 03.02.1945 szereg.   w. Nuny 19.06.2002 XV 230
3484 KAMILIAN A. 1909 04.03.1945       30.10.1954 XVIII 251
2221 KAMPIWIJ 1916 10.05.1945       30.10.1954 XIV 43
1230 KAMYDO PAWEŁ MICHAJŁOWICZ 1920 09.02.1945 kapitan poległ Łępno d.pow. Pasłęk 05.02.1990 IX 50
1254 KANACINA NIKOŁAJ KONSTANTINOWICZ 1915 08.02.1945 szereg.   w. Bieniewo gm. Lubomino 19.06.2002 IX 74
2222 KANAJES 1925 14.04.1945       30.10.1954 XIV 44
421 KANAJEW NIKOŁAJ ALEKSANDROWICZ 1921 17.02.1945 szereg.   Robity gm. Górowo Iławieckie 19.06.2002 IV 266
2227 KANASNIEW 1926 16.04.1945       30.10.1954 XIV 49
2238 KANAWAŁOW A. 1924 08.05.1945       30.10.1954 XIV 60
2785 KANDIEW 1925 18.05.1945       30.10.1954 XVI 91
3481 KANULISZ M.   19.02.1945       30.10.1954 XVIII 248
2632 KAPAC IWAN ANTONOWICZ 1916 02.02.1945 szereg.   os. Tolko 19.06.2002 XV 201
2633 KAPAC NIKOŁAJ IWANOWICZ 1914 02.02.1945 szereg.   os. Tolko 19.06.2002 XV 202
1365 KAPALEWOW W.         Sówki 30.10.1954 X 69
1071 KAPANIN ILJA JLICZ 1924 28.02.1945     Braniewo 29.10.1986 VII 88
324 KAPITANOW TIMOFIEJ KAPITANOWICZ 1922 16.03.1945 starszy.   Szarki d. pow. Braniewo 11.03.1985 IV 169
831 KAPKOWICZ S.P.   1945     Zielenica 30.10.1954 VI 151
837 KAPŁON E.H.   20.02.1945     Zielenica 30.10.1954 VI 157
531 KAPŁOWSKIJ P.A.   14.03.1945     Zielenica  30.10.1954 V 77
839 KARABIN E.D.   20.02.1945     Zielenica 30.10.1954 VI 159
1676 KARAŁOW 1917 23.02.1945 sierż.   Bartoszyce 30.10.1954 XI 27
3664 KARASIEW PAWIEŁ ALEKSANDROWICZ 1909 01.02.1945 sierż.   w. Lesiska 19.06.2002 XVIII 431
688 KARASOW W.Ss.         Zielenica 30.10.1954 VI 8
1460 KARASZENKOW A.         Sówki 30.10.1954 X 164
349 KARAUŁOW ILIA ALEKSANDROWICZ 1914 12.02.1945     Braniewo 28.10.1987 IV 194
3200 KARAUSZ ANANIJ IWANOWICZ 1906 01.02.1945 szereg.   Giłe 19.06.2002 XVII 212
858 KARAZEW MIKOŁAJ   20.02.1945     Zielenica 30.10.1954 VI 178
3304 KARDIN 1917         30.10.1954 XVIII 71
3380 KARDINIAN K.P. 1909 06.03.1945       30.10.1954 XVIII 147
780 KARIMOW R.   24.02.1945     Zielenica 30.10.1954 VI 100
2565 KARIN 1910         30.10.1954 XV 134
2733 KARIN D.P.           30.10.1954 XVI 39
3642 KARKILAN ANDRIEJ WASILJEWICZ 1920 03.02.1945 szereg.   w. Godkowo 19.06.2002 XVIII 409
1551 KARLIK SAMUŁ MICHAJŁOWICZ 1926 06.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 255
3238 KARŁOW A.A. 1886         30.10.1954 XVIII 5
1092 KARMIEN N.         Iława 30.10.1954 VIII 6
1117 KAROBIN G.         Iława 30.10.1954 VIII 31
944 KAROLAZE         Zielenica 30.10.1954 VI 264
1552 KARORKAJNIS JAKOW ANDREJEWICZ 1926 08.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 256
1553 KARP FIEDOR WASILJEWICZ 1923 06.02.1945 szereg.   w. Ostenik gm. Orneta 19.06.2002 X 257
1831 KARP IWAN PIETROWICZ 1903 22.02.1945 szereg.   Wołowo 19.06.2002 XI 182
552 KARPAN M.P.   1945       30.10.1954 V 98
3954 KARPOWICZ MICHAŁ WŁADIMIROWICZ 1924 30.01.1945   poległ Stopki 31.03.2000 XXII 24
2823 KARSZKOWSKI 1907 20.03.1945       30.10.1954 XVI 129
47 KARTASZOW WASILIJ WŁADIMIROWICZ 1904 09.02.1945 szereg. poległ GÓROWO IŁAWIECKIE 04.11.1992 II 41
908 KASABUROW   05.02.1945 starszyna   Zielenica 30.10.1954 VI 228
3071 KASIKOW L.             XVII 83
2679 KASIMO BANU 1923 04.02.1945 sierż.   w. Wojciechy 19.06.2002 XV 248
3597 KASKOW NIKOŁAJ FOMICZ 1913 26.04.1945   poległ Bartoszyce 20.10.1994 XVIII 364
3740 KASYGROW WASYL 1923 1945     Dąbrowa 30.10.1954 XX 11
2990 KASZA G.           30.10.1954 XVII 2
3242 KASZANOW W.W. 1912 07.04.1945       30.10.1954 XVIII 9
1699 KASZKOW W.   13.03.1945     Bartoszyce 30.10.1954 XI 50
3725 KATARBIN IWAN STIEPANOWICZ 1926 18.02.1945 szereg.   Wyrębiska 19.06.2002 XIX 27
549 KATASZNIKOW W.F.   14.03.1945     Zielenica  30.10.1954 V 95
3026 KATAZOW U.   30.05.1945       30.10.1954 XVII 38
1192 KATELNIKOW MICHAIŁ STIEPANOWICZ 1912 23.01.1945     Pasłęk 30.06.1982 IX 12
1710 KATIELNIK         Bartoszyce 30.10.1954 XI 61
3616 KATIEW ANDDRIEJ ALEKSANDROWICZ 1917 29.01.1945 szereg.   Bartoszyce 19.06.2002 XVIII 383
3377 KATNIN S.J. 1905 06.03.1945       30.10.1954 XVIII 144
2456 KATOSZIN 1923 03.04.1945       30.10.1954 XV 25
3163 KATRICZ IWAN NIKOŁAJEWICZ 1907 09.02.1945 szereg.   Spędy 19.06.2002 XVII 175
1113 KATUSZYN A.         Iława 30.10.1954 VIII 27
2517 KAWBUNAJEW 1923 17.03.1945       30.10.1954 XV 86
1939 KAWYRSZYN LEONID NIKOŁAJEWICZ 1917 31.01.1945 sierż.   Karwity 19.06.2002 XII 60
2706 KAZAK E.J.           30.10.1954 XVI 12
2662 KAZAK STIEPAN PAWŁOWICZ 1911 29.01.1945 szereg.   w. Nuny 19.06.2002 XV 231
1 KAZARIAN SZAWARSZ   06.02.1945   poległ   30.05.1977 I 1
1654 KAŻDAMOW F. 1929 1945       30.10.1954 XI 5
3004 KAZIEJEW W.           30.10.1954 XVII 16
1650 KAZIEZ KONSTANTYN PONIOWICZ   12.02.1945     Wępnik koło Ornety 20.05.1988 XI 1
304 KAZMIN SIERGIEJ PROKOPJEWICZ 1897 14.03.1945 starszy sierż.   Grzędowo pow. Braniewo 15.071980 IV 149
3035 KAZMIRUK           30.10.1954 XVII 47
1385 KDEDA B.A.         Sówki 30.10.1954 X 89
329 KDESNIKOW GEORGIJ IGNATEJEWCZ 1924 10.02.1945     Pierzchały d. pow. Braniewo 17.06.1985 IV 174
2183 KDOKOW   25.04.1945       30.10.1954 XIV 5
3440 Ke. KAZIEMIER S. s. A. 1915 18.05.1945       30.10.1954 XVIII 207
930 KELIN   1945